Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 19.07.2014 Gazete
ABONE OL

Utanç sineması

Utanç sineması
Katil İsrail'in ölüm harekatı, savaş tutkunu halkından büyük destek gördü! liler, Gazze şeridini gören tepelere geçip ordunun marifetlerini büyük bir keyifle izledi. Kimisi cep telefonları ile kimisi de fotoğraf makineleriyle bombalar altındaki Gazze'yi görüntüledi. Hatta bazıları kipalarını takıp dürbünleriyle ölüme koşan Filistinli yavruları seyretti. O an tarihe kara bir leke olarak geçerken ABD'nin saygın gazetelerinden The New York Times'tan ilginç bir hamle geldi. Gazetenin, İsrailliler'in Gazze'nin bombalanmasını tepelerden izlemesini haberleştirmesi dikkat çekti.

kalan karakter 1000

Şahid Şahid

İnsan olmadıklarını iddaa ediyorlardı.Kanıtladılar Bunlar insan olamaz.Hayvan da bile acıma hissi var.Esfeli safilin...Nefret tohumları eksinler .İlahi adalet bugün olmazsa yarın tecelli edecektir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.07.2014 23:38
okur-yazar okur-yazar

Allah bu zulmü ve katliamı yapanları ve onların destekçilerini kahretsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 19.07.2014 15:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.