Bugünkü
Takvim

Nazi beyinli Siyonist vekil

ABONE OL
Nazi beyinli Siyonist vekil
İsrail Parlamentosu'ndaki aşırı sağ partisi Evimiz'den milletvekili olan 'in sözleri İsrailliler'in gerçek niyetini ortaya koydu. Shaked, Facebook sayfasından "Düşmanlarımızı ve destekçilerini öldürmeliyiz. Daha fazla yılan yetiştirmelerini engellemek için annelerini de çocuklarının peşinden göndermeliyiz" dedi. Shaked'in ırkçı söylemlerini dünyaya duyuran ise Independent gazetesinin İsrailli yazarı Mira bar Hillel, "Pasaportumu yırtmak istiyorum" diye isyan etti.

kalan karakter 1000

Hayrus Hayrus

İsraillilerin diktikleri mukaddes saydıkları agacı onları kurtaramayacak kendisine yanar odun olacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.07.2014 23:28
Hayrus Hayrus

Yüzüne bakınız derinden olarak seytan yüzü hitler az bile yapmıs.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.07.2014 23:19
euzubillahininesseytanirracim euzubillahininesseytanirracim

Insanim diye ortaya cikmis,insan vasbi tamamen cikmis,bir seytanla karsi karsiyasiniz

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.07.2014 23:15
gençler gençler

Bu kadına yaratık bile denilemez. Çünkü doğumla ve tohumla gelmemiş. Birkaç gün önce Yıldız Tilbe' ye laf atanların ne yazacaklarını merak ediyorum. Çünkü israil'de bu cinsten çok var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.07.2014 22:46
OFLU OFLU

HITLERDEN NEFRET EDIYORUM DIYOR BIR ALMAN NIYE DIYE SORDUM ISINI YARIM BIRAKTIGI ICIN DEDI DOGRU DEDI DIYENLER EVET YANLIS DEDI DIYENLER HAYIRA BASSIN

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.07.2014 19:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.