Bugünkü
Takvim

Kaset skandalı

ABONE OL
Kaset skandalı
Çin'de yolsuzluk iddialarıyla sarsılan ilaç devi GlaxoSmithKline (GSK) üst düzey yöneticisi Mark Reilly'nin gizlice çekilmiş seks kasedi ile bir kez daha sarsıldı. Bir otel odasına konulan gizli kameradan çekilen görüntüler tüm GSK üst düzey yöneticilerine e-mail vasıtasyıla anonim olarak gönderildi. Seks kasedinin 2013'ün Mart ayında Çinli doktor ve sağlık bakanlığı yetkililerine rüşvet vermekle suçlanan GSK CEO'su Andrew Witty'ye de yollanıldığı belirtildi. Skandala sert tepki gösteren Reilly, ABD'den son derece başarılı 12 özel dedektifi Çin'e davet ettiği ve görüntüye çekenlerin bulunması için 3 milyon doları gözden çıkardığı iddia edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.