Bugünkü
Takvim

Papaz emlak

'de cemaati azalan elden çıkartıldı! Bunun üzerine bölgedeki Müslümanlar aralarında para toplayıp kiliseyi satın aldı...

Papaz emlak
'nin başkenti Londra'da son yılların en ilginç satışlarından biri gerçekleşti. bölgesindeki Saint Peter's 'nin cemaati azaldı. Bunun üzerine kilisenin satılmasına karar verildi. Alıcılar ise Müslümanlar oldu.

KAPILARI KAPATILDI
Kimlikleri açıklanmayan Müslüman alıcılar, aralarında para toplayıp kiliseyi satın aldı. Kilise, satış işlemlerinin tamamlanmasının ardından kapılarını tamamen kapattı. Kilise sözcüsü, satışa çıkan kilise için birkaç teklif yapıldığını ancak en iyi teklifin Müslüman cemaatten geldiğini söyledi. "Son zamanlarda bölgede yaşayan Katolikler'in sayısı azalmıştı" diyen sözcü, başka bir kilisede hizmetin devam edeceğini ve satıştan elde edilen paranın da cemaatin yararına kullanılacağını belirtti.

KATILIM ÇOK DÜŞÜK
Bu arada bir ankete göre, ada halkının sadece yüzde 15'i ayda bir defa kiliseye gidiyor. Birleşik Krallık, Avrupa'da kilisedeki etkinliklere katılımın en düşük olduğ ülke.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.