Bugünkü
Takvim

Vahşet

'de psikopat bir aile, yeni doğan bebeğini tuvalete attı... güçlükle kurtarıldı... Anne ve baba ise tutuklandı

ABONE OL
Vahşet
'in doğusundaki ne bağlı Jinhua kentindeki dört katlı bir binada, eşine az rastlanır bir vahşet meydana geldi. Olay, tuvalet borusundan gelen ağlama seslerini polise bildiren komşular sayesinde ortaya çıktı. Ekipler, tuvalet borusunda bebeğin sıkıştığı kısmı kesti. 2,3 kilo ağırlığındaki bebeğin en az 2 saat tuvalet borusunda kaldığını söyleyen ekipler, hastaneye koştu.

HALKTAN BÜYÜK ÖFKE
Tedavi altına alınan bebeğin sağlık durumu iyi. Bu olay, Çin'de de büyük öfke meydana getirdi. Sosyal medya kullanıcıları bebeğin annebabasını kınayan yorumlarda bulundu. Polis, yaptığı operasyonla bebeğin anne ve babasını tutukladı. Tek çocuk politikasının titizlikle uygulandığı Çin'de birçok ailenin çocuğunu doğumdan hemen sonra terk etme ya da öldürme yolunu seçtiğine dikkat çekildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.