Bugünkü
Takvim

Jennifer Lopez

Yabancı gelin Jennifer, 210 kiloya çıktı. Midesine tüp taktırdı. 115 kilo verip tartıyı salladı! Artık o dünyaca ünlü adaşı kadar güzel bir kadındı...

ABONE OL
Jennifer Lopez
İngiltere' de yaşayan hemşire , 13 yıl önce Marmaris'e yerleşti. Mesleğinden vazgeçen genç kadın restoranlarda şarkı söylemeye başladı. 2002'de Denizlili Yılmaz Gökmen ile evlendi. 2 kızı oldu. Ancak bu sırada genç kadın 140 kilodan 210 kiloya çıktı. Kilolarından kurtulmak için her yolu denedi ancak başarılı olamadı. Son çare olarak Prof. Dr. Koray Tekin'in kapısını çaldı.

'SPORU BIRAKMIYORUM'
Tekin, geçen yıl yabancı gelinin midesine tüp taktı. Operasyondan sonra Jennifer hızla kilo vermeye başladı. 17 ayın sonunda 95 kilograma kadar düştü. Jennifer, "Ameliyattan sonra sürekli spor yapıyorum, yediklerime dikkat ediyorum. İngiltere'den gelen yakınlarım bu halime inanamıyor. Onları ben olduğuma zor ikna ediyorum" dedi. Boyunun 1.85 metre olduğunu ifade eden Jennifer, hedefinin 10 kilo daha vermek olduğunu kaydetti. Kilo kabusundan kurtulduğunu ve mutlu olduğunu belirtti.

210 kilo
Jennifer, Denizlili Yılmaz Gökmen'e gönlünü kaptırdı. Sonra dünyalar güzeli 2 kızı kucağına aldı. Ancak bu sırada 210 kiloya çıkınca onun için kabus dolu günler başladı. Ve zayıflamaya karar verdi.

95 kilo
Jennifer, sadece midesine tüp taktırmakla kalmadı, spora da başladı. Ortaya dünyaca ünlü Jennifer Lopez'i aratmayan bu kadın çıktı...

Ufuk SOYHAN


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.