Bugünkü
Takvim

Hükümet panikte

ABONE OL
Hükümet panikte
İtalya'da geçen ay kurulan geniş tabanlı koalisyon hükümetiyle ilgili ilginç iddialar gündemde. İtalya eski Başbakan 'nin davalarının gelişimi, hükümetin ömrünü belirleyeceği belirtildi. Çünkü 6 milyon euro vergi kaçırdığı suçlamasıyla açılan davada suçlu bulanan Berlusconi'nin hapis yatma ihtimalinin çok yüksek olduğuna dikkat çekildi. Berlusconi'ye eskort sağlayan üçlü fuhuş çetesinin yargılandığı diğer bir duruşmada ise bunga bunga partilerinin yıldızı Ruby'nin ifadeleri de, hükümette büyük sıkıntı yaratacak gibi. Çünkü Ruby, hükümette yer alan bazı isimlerle de ilgili bazı belgeleri mahkemeye sunduğu iddia edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.