Bugünkü
Takvim

Süper öğretmen

ABD'de 24 kişinin canını alan hortum, her yeri savaş alanına çevirdi. Kıyamet anlarında 24 öğrencisini ölmekten kurtaran öğretmen ise kahraman ilan edildi...

ABONE OL
Süper öğretmen
ABD, nde 24 kişinin ölümüne, 237 kişinin yaralanmasına, yüzlerce evin de yerle bir olmasına neden olan hortumun izlerini silmeye çalışıyor. 40 dakika boyunca etkili olan dev hortumun etkili olduğu bölgeler, adeta savaş alanına döndü.

HASAR 1 MİLYAR DOLAR
Hortumun en çok vurduğu , "Ölü sayısının artmasını beklemiyoruz" dedi. Hortumun yol açtığı zarar ise yaklaşık 1 milyar dolar olarak belirlendi. Felaketin kahramanı ise bir öğretmen oldu. Briarwood Okulu'nda görevli öğretmen , hortumun yaşandığı saatlerde dersteydi. 24 öğrencisini el ele tutuşturdu. Kendisi de birbirlerine kenetlenen çocuklara siper oldu. Afet sırasında üzerine duvar çöken öğretmen sayesinde 24 çocuk ölümden döndü. Ledonna Cobb kahraman ilan edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.