Bugünkü
Takvim

Milyonluk şans

ABONE OL
Milyonluk şans
ABD, '175.2 milyonda bir' şansı yakalayan milyonere odaklandı. Amerika'da 2 aydır devreden ve toplam ikramiyesi 590.5 milyon dolara ulaşan Powerball, geçen Cumartesi gecesi yapılan çekilişte sahibini buldu. Adı açıklanmayan talihlinin biletini, Florida'daki bir süpermarkette oynadığı öğrenildi.

KADERİ BİR ANDA DEĞİŞTİ
Kazanma şansının 175.2 milyonda bir olduğu belirtilen şans oyununda kaderi değişen şanslı Amerikalı'nın, vergilerden sonra 376.9 milyon dolara sahip olacağı belirtiliyor. Lotoda ikramiyeyi kazanmak için 5 rakamın yanı sıra Powerball rakamını da doğru bilmek gerekiyor.

AMERİKA MERAKTA
Amerikalılar, talihliyi merak ediyor. Uzmanlar, 590 milyon dolar kazanan kişinin parayı isterse taksitle alabileceğini belirtiyor.


kalan karakter 1000

nnn2 nnn2

dayım floridada yaşıyor,1 aydır ses seda yok ,hayırdır dayı....

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.05.2013 07:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.