Bugünkü
Takvim

Brown cehennemi

ABONE OL
Brown cehennemi
, Da Vinci Şifresi gibi dünya çapında satış rekorları kıran başyapıtların yazarı 'ın son romanı Inferno (Cehennem) satışta sunuldu. Kitapta, Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon başından vurulmuş bir halde hastane odasında gözlerini açıyor. Ne buraya nasıl geldiğini ne de nasıl vurulduğunu hatırlamayan Langdon, camdan gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşıyor. Ardından insanlık tarihini sonsuza dek değiştirecek bir mekâna sürükleniyor. Burası üç imparatorluğun merkezi olmuş, insanlık tarihi kadar eski, dünyanın incisi İstanbul'dur. Kitabın finali de Ayasofya'da yapılıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.