Bugünkü
Takvim

Vay bacaksız

ABONE OL
Vay bacaksız
lı 3 yaşındaki , dünyaya diz ve ayak bileği olmadan geldi. Yürümeye hasret olan küçük çocuk için protez bacak yapıldı. Ted'in annesi Abbie Clark ve babası Peter Johnson, şimdi Ted'in normal hayat sürdürmesi için ellerinden geleni yapıyor. Afacan Ted, mavi protezleri sayesinde koşmaya başladı. Zaman zaman da amuda kalkarak afacanlığını gösterdi. Anne Abbie, "Ayakları takıldıktan sonra inanılmaz hareketler yapmaya başladı. Onu durdurmakta güçlük çekiyoruz. Biz sadece onun yürümesini isterken, o akrobatik hareketler yapıyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.