Bugünkü
Takvim

Suriye'nin ''sı

saldırdı. , 2 çocuğunu kaybetti. İntikam yemini etti. Eline silah alıp, muhaliflerin yanında keskin nişancılık yaptı. Suriye'nin 'sı olarak tarihe geçti...

ABONE OL
Suriye'nin 'Che Guevara'sı
"", kadın-erkek herkesi sardı. Suriye'deki savaş, e de büyük acı yaşattı. Güvenlik nedeniyle ismi açıklanmayan İngilizce öğretmeni kadın, geçen yıl 2 çocuğunu nun düzenlediği hava saldırısında kaybetti. İntikam yemeni etti. Eline silah alıp, Özgür Suriye Ordusu'na katıldı. Keskin nişancı olan öğretmen, "Guevara" diye anılmaya başlandı. Halep'te 30 askerden oluşan birlikte bulunan Guevara, şimdiye kadar 5 Esad askeri öldürdü. Arjantinli efsanevi devrimci 'nın adını kendisine takma isim olarak seçen kadın savaşçı, "Çocukların geleceği için savaşıyorum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.