Bugünkü
Takvim

Üçü bir arada

ABONE OL
Üçü bir arada
Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde okurken tanışan ve Konyalı Fatih Büyükşahin çifti yaklaşık 4 yıl önce dünya evine girdi. Çiftin mutlulukları 9 ay önce aldıkları üçüz bebek haberi ile katlandı. Tüp bebek değil de normal yolla çocuk sahibi olanlarda üçüz çok az rastlanır bir durumdu. Normal yoldan üçüz bekleyen aile bu süreçte bir hayli sıkıntılı günler geçirdi. Doktorlar hamileliğin riskli olduğu ve en az bir bebeğin alınması gerektiğini söyledi. Fakat çocuklarından vazgeçmeyen aile tüm risklere rağmen 'devam' kararı aldı. Bu zorlu hamilelik geçen hafta mutlu sonla noktalandı. Anne Büyükşahin "Başbakanımız üç çocuk istemişti. Tek seferde hallettik. Dört deseydi dördüz olacaktı herhalde" dedi.

Serkan KILINÇ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.