Bugünkü
Takvim

Polis kanalı

İsveç'te Gül'ü koruyan , ile kanala uçarak hayatını kaybetti.

Polis kanalı
Cumhurbaşkanı 'ün, resmi temaslarını sürdürdüğü İsveç'te üzücü bir olay yaşandı. Gül'ü korumakla görevlendirilen 1967 doğumlu İsveçli , Gül'ün Kral Gustaf'ı sarayında ziyaret ettiği sırada su kanalına uçarak hayatını kaybetti.

İLE UÇTU
Polis memuru, kanal kenarında ATV aracını park etti. Ancak araç, bir anda kanala uçtu. Aracın içinde tek olan polis memuru, buz tutmuş kanaldan çıkmayı başaramadı. Çevredekilerin yardımıyla kanaldan güçlükle çıkarılan polis memuru hastaneye kaldırıldı ama kurtarılamadı. Gül'ün İsveç'i ziyareti öncesi Prenses Lilian da hayatını kaybetmişti. Ancak Gül için düzenlenen hiç bir tören iptal edilmemişti. Bu arada Gül, Kral Gustaf ve eşi Kraliçe Silvia'nın onuruna verdiği yemeğe katıldı. Ardından Başbakan Fredrik Reinfeldt ile bir araya geldi. Kraliyet Bilim Akademisi Tenoloji Müzesi'ni de ziyaret eden Gül, insan vücudunu görüntüleyen cihazı inceledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.