Bugünkü
Takvim

Çocuk damat skandalı!

Dedesi vasiyet etti, 8 yaşındaki , 61 yaşındaki ile dünyaevine girdi.

  • Dünya
  • 11.03.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 11.03.2013 17:07
ABONE OL
Çocuk damat skandalı!
'da 8 yaşındaki , 61 yaşında ve 5 çocuk annesi ile evlendi. Bu evliliğin nedeni ise dedesinin son arzusu olması.

YENİDEN EVLENECEK

Düğüne gelinin kocası ve 5 çocuğu da katıldı. Aileler bunun sadece bir tören olduğunu, resmi bir imzanın atılmadığını ve 8 yaşındaki çocuğun ailesiyle birlikte yaşamaya devam edeceğini söyledi. Annesine gerçekten evlenmek istediğini söylediğini ve Helen ile evlendiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Küçük Sanele, "Evlenme yaşına geldiğimde kendi yaşımda biriyle tekrar evleneceğim" dedi.

ATALARIMIZI KIZDIRMAYA GELMEZ
Küçük damadın 46 yaşındaki annesi "Kayınbabam oğlumun evlenmesini çok istiyordu. Oğlum da Helen'i seçti çünkü onu gerçekten seviyordu. Eğer vasiyetini yerine getirmeseydik ailemizin başına çok kötü şeyler gelirdi. Atalarımızı kızdırmaya gelmez" dedi.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.