;

250 kişi diri diri yandı

'daki bir nde faciası yaşandı. Bin kişinin bulunduğu kulüp, 250 kişiye mezar oldu. Yangında 200'ü aşkın kişi de yaralandı

250 kişi diri diri yandı
ları, dansları ve eğlenceleri ile ünlü , nde çıkan faciasının şokunu yaşıyor... Ülkenin güneyindeki Santa Maria kentinde bulunan Kiss Club adlı gece kulübü önceki akşam bir anda alevler içinde kaldı. Bin kişinin bulunduğu mekanı saran alevler, 250 kişinin canını aldı; 200'ü aşkın kişi de yaralandı. Hafta sonu kalabalığının yaşandığı, turistlerin gözdesi olan mekanda itfaiye görevlileri cesetleri omuzlarında taşıyarak çıkardı. Ülkeyi sarsan faciaya, müzik grubunun sahne aldığı sırada ateşlenen fişeklerin neden olduğu belirtildi. Santa Maria Belediye Başkanı Gerson da Rosa Ferreira, itfaiyenin zamanında gelmiş olmasına rağmen söndürme çabalarının yetersiz kaldığını söyledi.

CESET TARLASINA DÖNDÜ
Santa Maria sokakları, cesetlerle dolup taştı. Zehirlenenler, yananlar, izdihamda ezilerek can verenler sokakları kapladı. Cesetler daha sonra kimlik tespiti için kapalı spor salonuna taşındı.

  • 28 Ocak 2013, Pazartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.