Bugünkü
Takvim

Ölüp ölüp dirildi

61 yaşındaki kadın, 9 canlı çıktı! 1 yılda 2 kez ölen ve 3 gün kaldığı morgdan otopsi için çıkarıldığında dirilen Lyudmila, hem ailesini hem de doktorları şaşkına çevirdi...

Ölüp ölüp dirildi
Filmlerde görmeye alışık olduğumuz öldükten sonra yeniden dirilme sahneleri Rusya Federasyonu'nun Sibirya bölgesinde gerçek oldu. Sibirya'da yaşayan 61 yaşındaki Lyudmila Steblitskaya, 2 kez öldükten sonra yeniden hayata dönerek herkesi şaşırttı.

İKİSİNDE DE KALP KRİZİ GEÇİRDİ
Geçen yıl Kasım ayında kalp krizi geçiren yaşlı kadına eve gelen doktorlar, 'öldü' dedi. Ancak üzerinden 24 saat geçmemişti ki, Steblitskaya canlandı. Kızı ve torunu ile birlikte yaşayan Lyudmila Steblitskaya, bu yıl Ekim ayında yine kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Steblitskaya, kurtarılamadı. Morga kaldırılan yaşlı kadın için cenaze işlemleri başlatıldı; ailesi taziyeleri kabul etti.

OTOPSİ SIRASINDA CANLANDI
3 gün sonra otopsi için morga giden doktorlar tam Steblitskaya'nın karnını açacakken, yaşlı kadın yeniden canlandı. Şaşkına dönen doktorlar bu duruma bir açıklama getiremezken, Steblitskaya'nın ailesi büyük sevinç yaşadı. Yaşlı kadın 'cansız' olarak geçirdiği süreyi hiç hatırlamadığını söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.