Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 19.12.2012 13:15
  • Son Güncelleme: 19.12.2012 13:15

soruşturma

polisi, 'ın silah ve el bombasını araştırıyor

Jackie Chan soruşturma
polisi, Çin'in Uzakdoğu dövüş filmleriyle ünlü yıldızı 'ın gizli suç örgütü ile karşılaştığında ''silah ve el bombası kullandığı'' iddialarını araştırıyor.

Güneydeki Southern People Weekly dergisine konuşan Chan, bir zamanlar Hong Kong'da gizli suç şebekesi ya da Çin'in organize suç örgütü tarafından zorbalığa uğradığını söyledi. "Geçmişte, onlar bana zorbalık yaptığı zaman ben Amerika Birleşik Devletleri'nde saklandım. Uçaktan indiğim zaman bana ateş açtılar" diyen Hong Kong doğumlu Chan, "O andan itibaren, ben her gün dışarı çıktığımda silah taşımak zorunda kalmıştım.'' ifadelerini kullandı.

58 yaşındaki yıldız, Hong Kong'daki bir çetenin 20 üyesi tarafından ellerinde bıçaklarla sarıldığı zaman silah kullanmak zorunda kaldığını belirtti. Chan, olayın zamanını ve nasıl bittiğini ise söylemedi.

Hong Kong polisi de Chan'ın sözlerini araştıracaklarını ancak ünlü yıldızı sorgulayıp sorgulamayacağını ise açıklamadı.

"Rush Hour" ve "Rumble in the Bronx" filmlerinin yıldızı Chan, 1997 yılında İngiltere 'nin Çin'e geri verdiği Hong Kong'da protestoların sınırlandırılması gerektiğini söylemiş ve bu aktivist ve politikacılardan büyük tepki almıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.