Bugünkü
Takvim

Ölmeden önce çok işi var

ABONE OL
Ölmeden önce çok işi var
İngiltere'de yaşayan Claire- Gary Penney çiftinin hayatı, 2 yaşındaki minik kızları Olivia'ya nadir görülen bir beyin tümörü teşhisi konulmasıyla değişti. Doktorlar, Olivia'nın en fazla 8 yıl daha yaşayacağını söyleyince, çift hayatlarını sevimli kızın bütün istediklerini yerine getirmeye adadı. Öğretmenlik yapan 34 yaşındaki Claire hemen işinden istifa etti, baba Gary (33) de işyerinden aldığı özel izinle evinden çalışmaya başladı. Çift, "Yapılacak 100 şey listesi" hazırlayarak, küçük kızlarının ölmeden önce geçirdiği her saniyeyi mutluluğa dönüştürmeye başladı. Aile bu hafta Disneyland'a gidecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.