Bugünkü
Takvim

Osmanlı'ya hayranım

Londra'nın Türk kökenli Belediye Başkanı , "Hep açık sözlü olmayı prensip edindim. Osmanlı ile hep gurur duydum. Fenerbahçe taraftarıyım" dedi

Osmanlı'ya hayranım
Osmanlı'nın son İçişleri Bakanı 'in torunu Londra Belediye Başkanı , Osmanlı torunu olmaktan büyük gurur duyduğunu söyledi. Evinde 1000 kitaplık olduğunu belirten Johnson, "Açık sözlü biriyim. Soyumla gurur duydum, ölene kadar da değişmeyecek. Osmanlı, bu dünyanın en önemli imparatorluklarının başında geliyor. Osmanlı tarihini çok iyi bildiğim için bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum" dedi.

AB GERÇEKLERİ GÖRMELİ
İyi bir Fenerbahçe taraftarı olan Johnson, Türkiye'nin yükselişini de büyük mutlulukla izlediğini söyledi. İşte Johnson sözleri: Türkiye'nin en kısa sürede Avrupa Birliği'ne alınması şart. Avrupalılar, kendilerini Türkler'den üstün görmeyi sürdürdükçe onlar kaybeder. Türkiye'nin hızlı büyüdüğünü görüyoruz."kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.