Bugünkü
Takvim

Soygun Rıza'sı

Türk hırsız sınırları aştı! Phuket Adası'nda, 1 milyon dolarlık mücevher çalan soyguncuların arasından adlı bir Türk de çıktı...

ABONE OL
Soygun Rıza'sı
Tayland'ın ünlü turizm adası Phuket'te yaşanan mücevher soygununa Türk vatandaşı 'ın (49) da karıştığı ortaya çıktı. Dünyaya konu olan soygun şöyle gelişti. Expert mücevher dükkanı sahibi , 3 gün önce mücevher fuarına katıldıktan sonra, içinde 1 milyon dolar değerindeki mücevherin de bulunduğu aracı ile Bangkok'a gitmek istedi. Chintakanroek, aracını park edip, kahvaltı yaptı. İşadamı, aracına döndüğünde mücevherlerin çalındığını gördü. Güvenlik kameralarını inceleyen polis, Meksikalı Ruben Dario Zapata Gonzalez (41), Malezyalı kadın Rosina Binti Ebu Bakar (42) ve Türk vatandaşı Rıza Balkan'ı (49) gözaltına aldı. Olayla ilgili bir kişinin ise arandığı öğrenildi. Sorgusu devam eden Balkan'ın uyuşturucudan da suçlandığı açıklandı. Polis, bu grubun, Bangkok'ta 29 Nisan'da yaşanan kuyumcu soygu-nuyla ilgisinin olmasından şüpheleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.