Bugünkü
Takvim

860 milyon liralık yat Monaco'ya demirledi

ABONE OL
860 milyon liralık yat Monaco'ya demirledi
Rus milyarder , 300 milyon Sterlin (yaklaşık 860 milyon TL) değerindeki muhteşem yatıyla Monaco sahillerine demir attı. Norveç'te suya inen ve içinde bir yüzme havuzu ile bir diskotek de barındıran yat, milyarder işadamının eşi Aleksandra'nın isminden dolayı kısaca 'A' olarak isimlendirilmiş. Tavanının büyük kısmı cam olan 130 metrelik yat, 14 misafirin konforlu ağırlanabileceği şekilde 6 lüks süite sahip olarak düzenlenmiş, ayrıca yatta 42 hizmetli ve seyir görevlisi için de yeterli mekân ayarlanmış. Yatın en dikkat çekici özelliklerinden birisi, bir helikopter hangarıyla 9 metre uzunluğunda bir acil durum botunu gövdesinde taşıyabilmesi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.