Bugünkü
Takvim

İdam sahnesi

Brezilya'da rol gereği boynuna ilmik geçiren oyuncu hayatını kaybetti. Oyun esnasında kendisini asan 'in can çekiştiğini ise kimse anlamadı

İdam sahnesi
Brezilya'da oynanan bir tiyatro oyununda büyük bir trajedi yaşandı. adlı oyuncu San Paulo eyaletine bağlı Itarare kentinde Paskalya dolayısıyla sahneye konan "İsa'nın Çilesi" adlı oyunda "Yehuda" karakterini canlandırıyordu. Yehuda'nın intihar ettiği sahne sırasında, yanlışlıkla kendini asan oyuncu hastaneye kaldırılmıştı. Oyunu izleyenlerin rol yaptığını düşünmesi nedeniyle dört dakika boyunca nefessiz kalan talihsiz oyuncu 17 gündür komadaydı. Doktorları önceki gün, Klimeck'in yaşam savaşını kaybettiğini ve başlatılan polis soruşturması nedeniyle cesedine otopsi yapılacağını duyurdu.

'İHMAL VAR' ARAŞTIRMASI
Arkadaşları, 27 yaşındaki Klimeck'in kendini astığı sahne için kullandığı güvenlik kemerinin kaydığını ve boynuna dolanarak nefes almasına engel olduğunu düşünüyor. Polis olayla ilgili araştırma başlatırken, bir ihmal olup olmadığının anlaşılması için gelecek hafta açıklanacak olan otopsi raporu bekleniyor.

TÜM ÜLKE YASTA
Brezilyalı oyuncu Tiago Klimeck'in ölümü ülkede hem hem de tiyatrocu oyuncuları arasında büyük mateme neden oldu. 27 yaşındaki oyuncunun bugün kalkacak cenazesine büyük katılım bekleniyor.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.