Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 30.09.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 30.09.2011 17:07

Avrupa terörü kınadı

Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Ria Oomen-Ruijten, Türkiye'deki terör saldırılarını kınadı.

Avrupa terörü kınadı
Hollandalı Hristiyan Demokrat AP Üyesi Oomen-Ruijten, ''Terör eylemlerini şiddetle kınıyor ve Türkiye'de son dönemde yaşanan terör saldırılarında hayatını kaybedenlerin yakınlarına en içten başsağlığı diliyorum'' dedi.

Oomen-Ruijten, kaleme aldığı AP Türkiye raporlarında terör örgütü PKK'nın saldırılarını daima kınadığını ve terörle mücadelede AB ve Türkiye arasındaki işbirliğinin yoğunlaştırılması çağrısı yaptığını hatırlattı.

Türkiye Raportörü Oomen-Ruijten, BDP'li milletvekillerinin meclise dönmelerini memnuniyetle karşılayarak sorunların çözümünde siyasi diyalog ve somut inisiyatiflerin tek çıkar yol olduğunu vurguladı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.