Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 29.09.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 29.09.2011 20:53

"İşimin başındayım"

Venezuela Devlet Başkanı Hugo , sağlığının kötüleştiği haberlerini yalanladı ve işinin başında olduğunu söyledi.

İşimin başındayım
, devlet televizyonunda yaptığı açıklamada, halka sağlığının kötüleştiği ile ilgili "söylentilere inanmamaları" çağrısı yaparak, nin yakın zamanda biteceğini kaydetti.

Bir gazetede çıkan "hastaneye yatırıldığı ve durumunun kötüleştiği" haberinin doğru olmadığını vurgulayan Chavez, "İyiyim, burada işimin başındayım ve çalışıyorum" dedi.

Küba'da geçen hafta kanser nedeniyle dördüncü kez kemoterapi uygulanan Chavez, kemoterapinin sona erdiğini ve yakın zamanda tedavi sürecinin tamamlanacağını söylemişti. Chavez, Haziran ayında Küba'da ameliyata alınmış ve pelvik bölgesinden bir tümör çıkarılmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.