Bugünkü
Takvim

Canlı yayını bastılar

İflasın eşiğindeki Yunanistan'da öğrenciler canlı yayını bastı!

  • Dünya
  • 26.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.09.2011 12:50
ABONE OL
Canlı yayını bastılar
Yunanistan'da, hükümetin yüksek eğitime getirmek istediği değişiklikleri protesto eden bir grup öğrenci, Devlet Radyo Televizyonu NET TV'de canlı haber programının yayınlandığı sırada stüdyoyu bastı.

Haberlerin başlamasıyla birlikte, öğrencilerin ellerinde "suskunluk duvarını yıkıyoruz", "öğrencilerin zaferi, tüm toplumun zaferi" yazılı pankartla stüdyoya girerek sunucunun arkasına sıralanmaya başlaması üzerine NET televizyonu canlı yayını keserek reklam yayınlamaya başladı

Eğitim konusuyla ilgili itirazlarını canlı yayında söylemek isteyen öğrencilerin, daha sonra bu taleplerinin banttan yayınlanmasını kabul etmeleri üzerine stüdyoyu terk ettikleri bildirildi.

Yunan basınında çıkan haberlerde, canlı yayını basan öğrencilerin, NET'in Agia Paraskevi'deki merkez binasına grup halinde ana kapıdan girdiklerinin belirlendiği belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.