Bugünkü
Takvim

Yeraltı sarayı ortaya çıktı

ABONE OL
Yeraltı sarayı ortaya çıktı
İtalya Başbakanı 'nin 'ndaki residansı Villa Certosa'daki kaçak inşaata karşı tahkikat yapan savcılık, İçişleri Bakanlığı tarafından "devlet sırrı" gerekçesiyle durduruldu. Villada soruşturma yapmak isteyen Tempio Pausania Savcılığı'nın önüne devlet sırrı duvarını diken bakanlık, villanın altında yapılan inşaatın kaçak olup olmadığını anlamak üzere kontrolüne izin vermedi. Yeraltında yemek-toplantı ve dinlenme amaçlı mekanlar inşa ettirildiği; mason sembolleri ile dekore edilen lüks mekanda yuvarlak bir masa, yatak, ağız şeklinde bir divan, su masajı için havuz ve dj kabininin olduğu ileri sürülüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.