Bugünkü
Takvim

Babamı annem öldürdü

Babamı annem öldürdü
'da geçen yıl 90 yaşında ölen bira kralı Bruno H. Schubert'in oğlu Nerger Schubert, babasını 63 yaş genç eşi Meharit Kifle'nin sıvı vermeyerek öldürdüğünü öne sürdü. Bira firmasının eski sahibi Bruno H. Schubert, ilk eşinin ölümünden 5 ay sonra ilk görüşte aşık oluğunu söylediği, Belçika'da oturan Kifle ile 2009'da evlenmişti.

SU BİLE VERMEMİŞ
Kendisinden 63 yaş küçük, 28 yaşındaki kadınla evlenmesi tartışmaya neden olan Bruno H.Schubert'in oğlu Nerger ise babasının ölümünün tüm detaylarıyla araştırılmasını istedi. Nerger Schubert, İngiliz Daily Mail Gazetesi'ne verdiği röportajında, "Babamı, 28 yaşındaki Etiyopya asıllı model eşi Meharit Kifle öldürdü, bundan eminim" şeklinde konuştu. Nerger, "Babamın önemli bir sağlık sorunu yoktu.
Oldukça iyiydi. Kifle ölmesi için babama bilerek hiçbir sıvı vermedi. Babam da susuzluktan öldü" diye konuştu. Nerger'in bu idiaları üzerine Alman yetkililerin bu ölümle ilgili soruşturma başlatacağı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.