Bugünkü
Takvim

Kaddafi'den 'demokratik' mesaj

Libya'nın firari lideri Kaddafi kendi kurduğu yönetim sisteminin halkın iradesine bağlı olduğunu söyledi!

  • Dünya
  • 20.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.09.2011 14:17
ABONE OL
Kaddafi'den 'demokratik' mesaj
Libya'nın firari lideri Muammer Kaddafi, Libya'da kurduğu yönetim sisteminin halkın iradesine dayandığını ve bu düzene son verilemeyeceğini söyledi.

Kaddafi, Suriye merkezli Arrai televizyonunda yayımlanan ses kaydında, ''Libya'daki siyasi sistem halkın gücüne dayanmaktadır ve bu sistemin ortadan kaldırılması mümkün değildir'' dedi.

Kaddafi, Libyalılara rejim değişikliği olduğuna inanmamaları çağrısında da bulunarak, ülkede olup bitenleri ''maskaralık'' olarak nitelendirdi.

''Hava ve deniz taarruzlarının yardımıyla bir başkasının iktidara geldiğine sevinmeyin, rejimin yıkıldığına inanmayın'' diyen Kaddafi, Libya'daki hava bombardımanın sonsuza kadar sürmeyeceğini de sözlerine ekledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.