Bugünkü
Takvim

Azgın şer

Çizgi roman kahramanı , 'da gerçek oldu Komşu kadını ısırarak hastanelik eden Şero, 2 ay 'ev hapsi'ne çarptırıldı

ABONE OL
Azgın şer
'yı şoka uğratan hain saldırı kentinde meydana geldi. 39 yaşındaki ev kadını Tina G, önceki gün, '' adlı köpeğini gezdirmek için bahçeye çıkardı. Ancak 'Pico'ya diş bileyen Şero'nun kendisini izlediğinin farkında değildi. Bahçede köpeğin tasmasını çıkaran Tina, yeşillikler arasında gezinen hayvanı uzaktan izlemeye başladı. Ancak bu keyifli gezinti çok sürmedi. 'Pico' havlayarak kaçıp sahibesinin bacakları arasına gizlendi. Son ana kadar bahçede saklanıp bekleyen Şero son hızla geliyordu. Tina, hırlayarak 'Pico'ya hamle yapan Şero'yu son anda engelleyebildi. Ancak öfkeli kedi ellerinden başlayarak genç kadının bütün vücudunu tırmalamaya ve ısırmaya başladı.

43 PENÇE
Kapıdaki görevli copla müdahale ederek Şero'yu uzaklaştırıncaya kadar Tina'nın vücudunda ısırılmadık yer kalmadı. Hastaneye kaldırılan Tina'nın vücudunda 43 pençe yarası ile 6 farklı yerde ısırık tespit edildi. Doktorlar Tina'ya 3 haftalık 'Çalışamaz' raporu verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.