Bugünkü
Takvim

'da yönetimin Erdoğan'a danıştığı belge

UGK Başkanı Cibril'in Erdoğan'la Trablus'ta cuma namazı kılarken taşıdığı bir belgeyi ilk görenin Erdoğan olduğu ve kendisine belgedeki isimler hakkında danışıldığı iddia edildi.

  • Dünya
  • 19.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.09.2011 10:37
ABONE OL
Libya'da yönetimin Erdoğan'a danıştığı belge
UGK Başkanı Mahmud Cibril'in, Başbakan Tayyip Erdoğan ile Trablus'ta cuma namazı kılarken taşıdığı bir belge, zarftan çıkardığı kısa süre içinde görüntülendi.

lı fotomuhabir Muhammed Madi'nin blogunda yayınladığı belgede, yeni yönetimin bakanlar kurulu taslak listesi var. Belgede bazı bakanlıklar için birkaç alternatif isim yazıldığı görülüyor. UGK'nın iki numarası olan, mevcut yürütme kurulunun başındaki Mahmud Cibril'in ismi hem başbakanlık, hem de dışişleri bakanlığı hanelerinde mevcut. Sürpriz isimler arasında, Dışişleri Bakanı olarak Kaddafi'nin eski BM Büyükelçisi Abdürrahman Şalgam'ın atanması var.

Hürriyet'in haberine göre; Aslında yeni in dün resmen açıklanması bekleniyordu, fakat muhtemelen bu sızıntı yüzünden karar ertelendi. Yeni lider Mustafa Abdülcelil'in yarın BM Genel Kurul'u sırasında listeyi ABD Başkanı Barack Obama ile de paylaşacağı öğrenildi.

kalan karakter 1000

deve deve

hayırlı olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.09.2011 10:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.