Bugünkü
Takvim

Erdoğan'ın konuşmasını aynen okudu

Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Jagland, AB'nin Türkiye'yi kucaklaması gerektiğini belirterek, Erdoğan'ın Kahire konuşmasını tekrarladı

  • Dünya
  • 17.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.09.2011 16:01
ABONE OL
Erdoğan'ın konuşmasını aynen okudu
Thorbjorn Jagland, Livadya Sarayında yapılan 8. Uluslararası Yalta Avrupa Stratejisi (YES) forumunun ikinci gününde "Büyük Avrupa'da İnsan Hakları ve Demokrasi" başlıklı toplantıda yaptığı konuşmada, Avrupa Birliği'nin Türkiye'ye yaptığı mevcut muameleyi anlayamadığını, Türkiye gibi bir ülkenin bu haksız muameleyi hak etmediğini söyledi.

Türkiye'nin Avrupa için önemli olduğunu ve önemli roller oynadığını dile getiren Jagland, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kahire'de yapmış olduğu Mısır ve Ortadoğu için laik bir anayasa ve düzen oluşturma çağrısında bulunmasının büyük değer taşıdığını" vurguladı. Jagland, "AB artık Türkiye'yi kucaklamalıdır" diye konuştu.

Jagland'ın Başbakan Erdoğan'ın konuşmasının ilgili bölümünü aynen okuyarak yaptığı bu açıklaması, konferansa katılan başta AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış olmak üzere tüm katılımcılardan alkış aldı.

kalan karakter 1000

avrupalı türk avrupalı türk

ALMAZLAR,inanın buna.gerekde yok,ORTADOĞU ve AFRİKAYI sıkı tutsunlar yeter.BİZ AVRUPADA 5 MİLYON TC VATANDAŞLARIYIZ,TC LOBİ OLARAK BİZLERİ ÖRGÜTLESİN(AYRIŞTIRMADAN,SOLCU,KURTCU,SELAMETCİ FELAN FİLAN OLARAK)BİZ YETERİZ AVRUPAYA!!!BİRDAHADA DUYMAK İSTEMİYORUM ERMENİ LOBİSİ KUVVETLİYMİŞ FRANSADA DİYE(ÜÇYÜZ BİN :)ARTIK SİLKELENMEK VAKTİ GELDİ GEÇİYOR!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.09.2011 18:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.