Bugünkü
Takvim

Mutluluğun resmi

Ressam Abidin Dino, 'Mutluluğun Resmi'ni çizmişti... Altızları olan bir n ailesi de, 250 bin dolar karşılığında, 'Mutluluğun fotoğrafı' için poz verdi... Bu kare, dünyada hayranlık uyandırdı...

Mutluluğun resmi
Ünlü Türk şair , başarılı ressamımız Abidin Dino'ya, "Bana mutluluğun resmini çizebilir misin" demişti. Dino da, o harika yeteneğiyle 'Mutluluğun Resmi'ni ölümsüzleştirmişti. Birkaç gün önce de 'da, "Mutluluğun Fotoğrafı" gerçek oldu. 11 yıllık evlilikleri boyunca çocukları olmayan McGhee çifti, tüp bebek yöntemiyle altız sahibi oldu. Fakat bebek özlemi sona eren ailenin, mutluluğu pek uzun sürmedi. Çünkü 6 bebek için günde 50 bebek bezi, 30 şişe süte ihtiyaç vardı. 1 ay boyunca tüm birikimlerini bu giderlere harcayan ailenin imdadına, ünlü talk şov programcısı yetişti. Çifti programına davet eden Winfrey, onlara mağazalar zinciri Wall Mart'ta 250 bin dolar (400 bin TL) kredi açtı. Ancak bunun için bir mutluluk pozu vermeleri şart koşuldu. Amerikalı fotoğrafçı David Given'a poz veren ailenin şansı da açıldı. Başta Celine Dion ve Tom Cruise olmak üzere 20'ye yakın ünlü isim, aileye 1 milyon dolarlık yardım için para bağışladı. Cruise, "Bu bebekler için para vermek benim için büyük mutluluk. Teklif gelince hiç düşünmeden kabul ettim ve arkadaşlarımı da aradım" dedi.

6 DERGİ TEKLİF YAPTI
Mia ve Rozonno McGhee, artık zengin... Oprah Winfrey sayesinde şansı açılan aileyle özel bir çalışma yapmak isteyen 4 Amerikan, 1 Alman ve 1 Fransız dergi, yüklü miktarlarda para teklif etti. Rozonno McGhee, hayatlarının en mutlu günlerini yaşadıklarını belirterek, "Çocuk özlemimiz bitti. Onlara bakamamak korkuturken, şimdi milyon dolarlık teklifler ve yardımlar aldık" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

berna berna

mutluluk bu işte başka yerde aramayın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.02.2011 23:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.