Bugünkü
Takvim

Leyla'sı fişini çekti

'un devrik lideri komaya girdi. Hayat fişini ise hayat arkadaşı Leyla çekti...

ABONE OL
Leyla'sı fişini çekti
17 Aralık'ta işsiz bir gencin kendini yakması önce 'un, ardından tüm Arap dünyasının kaderini değiştirdi. İşsizlik ateşiyle ortaya çıkan kıvılcım Tunus'un 31 yıllık lideri olan Zeynel Abidin 'yi de devirdi. İsyandan sonra eşi Leyla (51) ile birlikte ülkeden kaçan Bin Ali için bu kez gerçek son geldi!

KANAMA GEÇİRDİ
Suudi Arabistan'a kaçan Bin Ali'nin burada beyin kanaması geçirerek komaya girdiği iddia edildi. Bu gelişmeden sonra devrik First Lady Leyla ise eşini hayata bağlayan fişin çekilmesine izin verdi. Öte yandan Bin Ali'nin Tunus'a defnedilmesi için Tunus Hükümeti'yle görüşmeler sürdürülüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.