Bugünkü
Takvim

Elin kırılsın

ABONE OL
Elin kırılsın
İNGİLTERE' nin başkenti Londra, bir sağlık skandalıyla sarsıldı. Bu kez de bir doktorun hijyen kurallarına uymaması, küçük bir bebeğin hayatına mal oldu. Anne Nicole Deutch, kocasıyla birlikte Noe Tomsett isimli bebeklerini rutin kontrol için St. George Hastanesi'ne götürdü. Bu arada doktor tarafından muayene edilen bebek, birkaç gün sonra fenalaştı. Komaya giren Noe bebek, yaşam savaşını kaybetti. Talihsiz yavrunun doktorun hasta bir bebeğe dokunduktan sonra ellerini yıkamadan muayene etmesi nedeniyle kaptığı bir virüs nedeniyle öldüğü anlaşıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.