Bugünkü
Takvim

Saraysavar!!

ABONE OL
Saraysavar!!
'in Rus versiyonu olan Ru-Leaks, Başbakanı 'in Karadeniz kıyısında inşa ettirdiği iddia edilen gizli sarayına ait fotoğraflar yayımladı. Değeri 1 milyar doları bulan sarayın fotoğrafları, malikânenin inşaatında çalışan bir işçi tarafından sızdırıldı. , yayımladığı fotoğraflarda sarayda poz veren işçinin yüzünü siyah bantla kapattı. Gizli sarayı ifşa eden işçi, çok sayıda Çinli'nin milyar dolarlık mâlikanenin yapımında kaçak olarak çalıştırıldığını söyledi. İsmi açıklanmayan şahıs, "Ben de askerlik hizmetini yerine getirirken, sarayın inşaatında çalıştım. Bu Rus ordusu için doğal bir durum" dedi.

YIRTIK ÇORAPLA POZ
Rus Başbakanı Vladimir Putin'in gizli sarayını ifşa eden işçi, sarayın birçok bölümünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Çorabı da yırtık olan işçinin, can güvenliği açısından yüzü de gizlendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.