Bugünkü
Takvim

Obama saçlarına ak düşürmedi

Başkanı 'nın bir davette çekilen fotoğrafları yankı uyandırdı. Obama'nın aynı gün erken saatlerde çekilen fotoğrafındaki ağarmış saçları birkaç saat içinde koyuldu...

ABONE OL
Obama’nın gece gündüz farkı
Başkanı 'nın önceki akşam 'da Çin Devlet Başkanı Hu Cintao onuruna verdiği devlet yemeğinin yankıları sürüyor. Siyaset, sanat, müzik ve spor dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı yemekte en çok konuşulan konu Başkan Obama'nın 'ağarmış saçlarının siyaha dönüşmesi' oldu. Gündüz katıldığı toplantılarda ağarmış saçlarıyla görülen Başkan Obama, akşam yemeğine simsiyah saçlarla katıldı. Başkan'ın bu değişi basında saçlarını boyuyor söylentilerini kuvvetlendirdi. 49 yaşındaki Obama, Ocak ayının başında Amerikan NBC televizyonuna yaptığı açıklamada, "17 yıl önce evlendiğimde giydiğim kıyafetlerin bazılarını hala giyiyorum. Saçlarım kuşkusuz biraz daha ağardı" diye konuşmuştu.

KOMEDYENLERİN DİLİNE DÜŞTÜ
Obama ailesi'ne bir diğer eleştiri ise First Lady Michelle Obama'nın giyim tarzıyla ilgili… Eşinin başkan seçildiği ilk günden bu yana giyim tarzıyla ön plana çıkan First Lady Obama için Amerikalı komedyenler yeni bir lakap buldu. Başını ünlü komedyen Joan Rivers'ın çektiği ekip, First Lady'e 'Blackie O' diyor. 'Blackie O.' lakabının çıkış noktası ise bir dönem Amerikan kadının simgesi haline gelen Jackie Kenedy Onasis!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.