Bugünkü
Takvim

Fransız bakana 'de saldırı

ABONE OL
Fransız bakana Gazze'de saldırı
Dışişleri Bakanı , dün 'yi ziyaret etti. Ancak bu sırada ortam gerildi. Gazzeliler, Fransız Bakan'ı İsrailli asker Gilat Şalid'in Hamas tarafından kaçırılmasına ilişkin söylediği sözler nedeniyle protesto etti. Alliot-Marie'nin Gazze'ye gelişini protesto eden Filistinliler, Fransız bakana "hoş gelmedin" diye bağırdı. Bazı Filistinliler de Marie'nin aracına ayakkabı fırlatıp yumurta attı. Bu arada Fransız Bakan, Tunus'a asker gönderip devrik rejime destek olmayı teklif etmişti. Ancak Marie'nin bu açıklamaları tepki toplamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.