Bugünkü
Takvim

'si de firarda

Göstericiler, Arabistan'a kaçan 'un devrik lideri Bin Ali'nin evini yağmaladı. 'Demir Yumruk'un 'sini iş makinesiyle gasp etti

ABONE OL
Ferrari'si de firarda
Halkın yoksulluğa karşı başlattığı "", 'u 23 yıldır "demir yumruk" siyasetiyle yöneten Devlet Başkanı Zeynel El Abidin Bin Ali'yi devirdi. Devrik lider, Suudi Arabistan'a sığınırken, eylemler dün de devam etti. Sokaklar yine savaş alanına dönerken, göstericiler, Bin Ali'nin evlerini yağmaladı. Ancak talan bununla sınırlı kalmadı.

Kimliği belirsiz kişiler, Bin Ali'nin 'sini forklift ile gasp etti. Öte yandan Bin Ali'nin damadına ait Zeytune Bankası, Merkez Bankası'nın kontrolüne verildi. Zeytune'nin hesaplarında, 4 milyar dolar olmasına rağmen, bankada bu paranın bulunmadığı açıklandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.