Bugünkü
Takvim

Nişanlı listesi kabarık!

Nişanlı listesi kabarık!
Hakkında fuhuş soruşturması başlatılan kendine bir kalkan buldu:
Nişanlı... Önceki gün kendini savunan Berlusconi, "Veronica'dan sonra zaten biriyle sabit bir ilişkim var" demişti. Berlusconi'nin bu sözleri üzerine İtalya'da gündemi 'Nişanlısı kim?' sorusu oluşturuyor. Bir kesim basının iddiasına göre böyle bir nişanlı yok. Olası nişanlılar ise şöyle: "Napoli bölge meclisi üyesi Francesca Pascale (25), Belediye Meclisi üyesi Nicole Minetti (25), Faslı Ruby, Sardunyalı şarkıcı Cristina Ravot, Angelina Jolie lakaplı Graziana Capone (24) ve Lazio bölgesinde genel sekreterlikte çalışan Federica Gagliardi (28)."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.