Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 18.01.2011 Gazete
ABONE OL

Eti kesti kanseri yendi

'li oyuncu , kanseri yendi... Ünlü aktör, 'Eti hayatımdan çıkarttım. Sadece sebze ve meyve tükettim. Şimdi çok iyiyim' dedi

Eti kesti kanseri yendi
OSCAR ödüllü Amerikalı oyuncu , gırtlak kanserini yendi. 66 yaşındaki oyuncu, 6 aylık tedavi programı sonunda mucizeyi başardı. Prof. Dr. Lawrence Piro, Douglas için özel bir tedavi programı hazırladı. 12 kişilik bir ekip tarafından en ince detayına kadar araştırılan yeni 'kanser beslenme programı'na göre Douglas, eti tamamen hayatından çıkarttı.

Başarılı oyuncu, "Aylardır et yemiyorum. Bol bol sebze ve meyve tükettim. Elbette her tür meyveyi yemedim. Greyfurt ve portakal, tedavi döneminde sofraya gelmedi.Ancak diğer meyveler benim için vazgeçilmez oldu. Tedavi sürecinde de hiç alkol almadım. Şimdi kanseri yenmiş biri olarak hayatımı sürdürüyorum" dedi. Prof. Dr. Piro, "Michael, verilen programa yüzde 100 uydu. Sonuç ortada. Hepimiz çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.