Bugünkü
Takvim

Turuncu

Turuncu Masonlar
'da yayın yapan İnter TV, ülkedeki 'ın faaliyetlerini anlatan bir program yayınladı. Programda , 2004 yılındaki "Turuncu Devrimi" Masonlar'ın organize ettiği öne sürüldü. Söz konusu programa uzman olarak katılan Andrey Vatolkin, Ukrayna'nın modern tarihinin Aziz Stanislaus ve Tapınak Şövalyeleri adındaki iki gizli Katolik toplumunun mücadelesi sonucunda şekillendiğini söyledi. Vatolkin, 2005 yılında bir cinayete kurban giden içişleri ve ulaştırma bakanlarının da gereğinden fazla bilgi sahibi oldukları için öldürüldüklerini kaydetti. Vatolkin, eski Cumhurbaşkanı Viktor Yuşcenko ve eşinin de Mason olduğunu öne sürdü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.