Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Rusya Sergey Ignashevich Saturn Stadion, Ramenskoje
PERFORMANS
G
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/07/19 | R 4
Torpedo Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
G
11:00 | 20/07/19 | R 3
FC SKA-Khabarovsk 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 6 1 1 14 5 9 19
G
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
15:00 | 10/08/19 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
18:30 | 03/08/19 | R 6
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Rotor 1
FC Khimki 1
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Chertanovo Moskova 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
G
11:00 | 20/07/19 | R 3
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Rotor 3
Maç Detayı
2 8 6 1 1 13 6 7 19
G
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/07/19 | R 4
Torpedo Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
G
11:00 | 20/07/19 | R 3
FC SKA-Khabarovsk 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
3 8 5 3 0 20 4 16 18
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Khimki 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Chertanovo Moskova 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Rotor 1
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Khimki 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 20/07/19 | R 3
T.Telecom Ivanovo 1
FC Khimki 4
Maç Detayı
4 8 4 3 1 9 3 6 15
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 10/08/19 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 24/07/19 | R 4
FC Tom Tomsk 2
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
10:00 | 20/07/19 | R 3
FC Luch Vladivostok 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
5 8 4 3 1 7 4 3 15
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
B
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Chertanovo Moskova 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Chertanovo Moskova 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
17:00 | 20/07/19 | R 3
FC Fakel Voronezh 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
6 8 3 3 2 13 10 3 12
M
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC Luch Vladivostok 2
FC Spartak-2 Moskova 4
Maç Detayı
B
19:00 | 29/07/19 | R 5
Torpedo Armavir 1
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
16:00 | 24/07/19 | R 4
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
17:00 | 20/07/19 | R 3
FK Mordoviya Saransk 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
7 8 3 3 2 10 9 1 12
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
M
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC Luch Vladivostok 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
18:30 | 24/07/19 | R 4
FC Shinnik Yaroslavl 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
G
19:00 | 19/07/19 | R 3
FC Nizhny Novgorod 1
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
8 8 3 2 3 9 7 2 11
M
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
20:00 | 24/07/19 | R 4
Chayka Peschanokopskoye 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
11:00 | 20/07/19 | R 3
FC SKA-Khabarovsk 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
9 8 3 2 3 9 10 -1 11
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
G
19:00 | 10/08/19 | R 7
Torpedo Armavir 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
19:00 | 29/07/19 | R 5
Torpedo Armavir 1
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
B
18:30 | 24/07/19 | R 4
FC Shinnik Yaroslavl 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
M
19:00 | 20/07/19 | R 3
Torpedo Armavir 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
10 8 3 0 5 8 10 -2 9
G
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 7
FK Mordoviya Saransk 0
FC Baltika Kaliningrad 3
Maç Detayı
M
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Fakel Voronezh 1
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
M
19:00 | 20/07/19 | R 3
FC Baltika Kaliningrad 0
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
11 8 2 3 3 11 15 -4 9
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC Luch Vladivostok 2
FC Spartak-2 Moskova 4
Maç Detayı
G
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC Luch Vladivostok 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/07/19 | R 4
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
B
10:00 | 20/07/19 | R 3
FC Luch Vladivostok 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
12 8 2 3 3 9 9 0 9
M
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
B
13:00 | 10/08/19 | R 7
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/07/19 | R 4
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
G
19:00 | 20/07/19 | R 3
Torpedo Armavir 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
13 8 2 2 4 7 11 -4 8
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Khimki 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
18:30 | 03/08/19 | R 6
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
11:00 | 28/07/19 | R 5
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
B
17:00 | 24/07/19 | R 4
FC Krasnodar-2 1
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
B
18:00 | 20/07/19 | R 3
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
14 8 2 2 4 10 14 -4 8
G
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
B
17:00 | 24/07/19 | R 4
FC Krasnodar-2 1
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/07/19 | R 3
T.Telecom Ivanovo 1
FC Khimki 4
Maç Detayı
15 8 2 2 4 8 15 -7 8
M
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 24/07/19 | R 4
FC Tom Tomsk 2
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 20/07/19 | R 3
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
16 8 2 2 4 6 10 -4 8
G
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 7
FK Mordoviya Saransk 0
FC Baltika Kaliningrad 3
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Fakel Voronezh 2
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/07/19 | R 5
FK Mordoviya Saransk 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/07/19 | R 4
Torpedo Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 20/07/19 | R 3
FK Mordoviya Saransk 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
17 8 2 2 4 7 12 -5 8
M
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 7
FC Nizhny Novgorod 2
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
B
19:00 | 03/08/19 | R 6
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
16:00 | 24/07/19 | R 4
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
19:00 | 19/07/19 | R 3
FC Nizhny Novgorod 1
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
18 8 1 4 3 3 6 -3 7
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
19:00 | 10/08/19 | R 7
Torpedo Armavir 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
19:00 | 03/08/19 | R 6
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/07/19 | R 5
FK Mordoviya Saransk 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
M
20:00 | 24/07/19 | R 4
Chayka Peschanokopskoye 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
G
19:00 | 20/07/19 | R 3
FC Baltika Kaliningrad 0
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
19 8 1 3 4 4 12 -8 6
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
13:00 | 10/08/19 | R 7
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
11:00 | 28/07/19 | R 5
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Khimki 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
11:00 | 20/07/19 | R 3
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Rotor 3
Maç Detayı
20 8 1 2 5 4 9 -5 5
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 7
FC Nizhny Novgorod 2
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Fakel Voronezh 2
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Fakel Voronezh 1
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
B
17:00 | 20/07/19 | R 3
FC Fakel Voronezh 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 3 2 1 6 2 4 11
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 10/08/19 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 24/07/19 | R 4
FC Tom Tomsk 2
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
2 4 3 1 0 9 4 5 10
G
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/07/19 | R 4
Torpedo Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
3 3 3 0 0 10 0 10 9
G
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Khimki 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Khimki 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
4 6 2 1 3 5 5 0 7
M
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
11:00 | 20/07/19 | R 3
FC SKA-Khabarovsk 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
5 4 2 1 1 4 3 1 7
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Chertanovo Moskova 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Chertanovo Moskova 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
6 4 2 1 1 5 5 0 7
G
19:00 | 10/08/19 | R 7
Torpedo Armavir 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
19:00 | 29/07/19 | R 5
Torpedo Armavir 1
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
19:00 | 20/07/19 | R 3
Torpedo Armavir 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
7 4 2 0 2 5 7 -2 6
G
17:00 | 10/08/19 | R 7
FC Nizhny Novgorod 2
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
G
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
19:00 | 19/07/19 | R 3
FC Nizhny Novgorod 1
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
8 6 1 2 3 8 13 -5 5
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC Luch Vladivostok 2
FC Spartak-2 Moskova 4
Maç Detayı
G
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC Luch Vladivostok 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
10:00 | 20/07/19 | R 3
FC Luch Vladivostok 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
9 4 1 2 1 4 6 -2 5
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 20/07/19 | R 3
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
10 6 1 2 3 3 6 -3 5
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Fakel Voronezh 2
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Fakel Voronezh 1
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
B
17:00 | 20/07/19 | R 3
FC Fakel Voronezh 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
11 4 1 2 1 3 4 -1 5
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
B
18:30 | 24/07/19 | R 4
FC Shinnik Yaroslavl 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
12 4 1 1 2 1 4 -3 4
M
17:00 | 10/08/19 | R 7
FK Mordoviya Saransk 0
FC Baltika Kaliningrad 3
Maç Detayı
B
17:00 | 28/07/19 | R 5
FK Mordoviya Saransk 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
G
17:00 | 20/07/19 | R 3
FK Mordoviya Saransk 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
13 3 1 1 1 5 4 1 4
M
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/07/19 | R 4
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
14 2 1 1 0 4 3 1 4
B
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Rotor 1
FC Khimki 1
Maç Detayı
15 4 1 0 3 3 5 -2 3
G
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
M
19:00 | 20/07/19 | R 3
FC Baltika Kaliningrad 0
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
16 4 0 2 2 4 6 -2 2
M
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/07/19 | R 4
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
17 3 0 1 2 2 4 -2 1
M
18:30 | 03/08/19 | R 6
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
B
17:00 | 24/07/19 | R 4
FC Krasnodar-2 1
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
18 3 0 1 2 0 3 -3 1
B
19:00 | 03/08/19 | R 6
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
20:00 | 24/07/19 | R 4
Chayka Peschanokopskoye 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
19 3 0 1 2 2 6 -4 1
B
13:00 | 10/08/19 | R 7
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
11:00 | 28/07/19 | R 5
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
11:00 | 20/07/19 | R 3
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Rotor 3
Maç Detayı
19 3 0 1 2 2 6 -4 1
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/07/19 | R 3
T.Telecom Ivanovo 1
FC Khimki 4
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 5 0 1 10 2 8 15
G
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
15:00 | 10/08/19 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
18:30 | 03/08/19 | R 6
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Chertanovo Moskova 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
G
11:00 | 20/07/19 | R 3
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Rotor 3
Maç Detayı
2 4 3 0 1 4 2 2 9
G
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
11:00 | 20/07/19 | R 3
FC SKA-Khabarovsk 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
3 5 2 3 0 10 4 6 9
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Chertanovo Moskova 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Rotor 1
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/07/19 | R 3
T.Telecom Ivanovo 1
FC Khimki 4
Maç Detayı
4 5 2 2 1 8 6 2 8
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC Luch Vladivostok 2
FC Spartak-2 Moskova 4
Maç Detayı
B
19:00 | 29/07/19 | R 5
Torpedo Armavir 1
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
17:00 | 20/07/19 | R 3
FK Mordoviya Saransk 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
5 4 2 2 0 3 1 2 8
B
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
B
17:00 | 20/07/19 | R 3
FC Fakel Voronezh 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
6 5 2 1 2 8 8 0 7
G
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
B
17:00 | 24/07/19 | R 4
FC Krasnodar-2 1
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
7 4 2 1 1 7 5 2 7
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC Luch Vladivostok 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
G
19:00 | 19/07/19 | R 3
FC Nizhny Novgorod 1
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
8 4 2 1 1 5 3 2 7
B
13:00 | 10/08/19 | R 7
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
G
19:00 | 20/07/19 | R 3
Torpedo Armavir 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
9 5 2 1 2 5 7 -2 7
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Khimki 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
11:00 | 28/07/19 | R 5
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
B
18:00 | 20/07/19 | R 3
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
10 4 2 0 2 5 5 0 6
G
17:00 | 10/08/19 | R 7
FK Mordoviya Saransk 0
FC Baltika Kaliningrad 3
Maç Detayı
M
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Fakel Voronezh 1
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
11 5 1 3 1 3 3 0 6
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
19:00 | 10/08/19 | R 7
Torpedo Armavir 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/07/19 | R 5
FK Mordoviya Saransk 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
G
19:00 | 20/07/19 | R 3
FC Baltika Kaliningrad 0
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
12 5 1 2 2 2 6 -4 5
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Khimki 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
13 4 1 1 2 5 6 -1 4
G
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Fakel Voronezh 2
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/07/19 | R 4
Torpedo Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
14 2 1 1 0 3 1 2 4
B
10:00 | 20/07/19 | R 3
FC Luch Vladivostok 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
15 2 1 1 0 4 2 2 4
G
20:00 | 24/07/19 | R 4
Chayka Peschanokopskoye 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
16 2 1 1 0 3 2 1 4
B
18:00 | 24/07/19 | R 4
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
17 4 1 1 2 4 5 -1 4
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
M
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
18:30 | 24/07/19 | R 4
FC Shinnik Yaroslavl 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
18 4 1 0 3 4 9 -5 3
M
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
M
15:00 | 24/07/19 | R 4
FC Tom Tomsk 2
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
19 4 0 2 2 2 5 -3 2
M
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
B
19:00 | 03/08/19 | R 6
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
16:00 | 24/07/19 | R 4
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
20 2 0 0 2 1 3 -2 0
M
17:00 | 10/08/19 | R 7
FC Nizhny Novgorod 2
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 22 09/08/84 5 5 0 0 - - -
K 90 23/08/98 3 2 0 0 - - -
D 3 13/03/98 2 2 0 0 - - -
D 6 05/03/89 2 0 0 0 - - -
D 16 03/09/90 7 7 1 0 1 - -
D 17 28/02/85 7 5 0 0 1 - -
D 28 24/09/91 6 6 0 0 - - -
D 44 06/02/89 7 1 0 0 1 - -
D 47 12/09/94 7 7 1 0 2 - -
D 77 14/11/97 7 6 1 0 2 - -
O 4 15/11/91 6 3 0 0 - - -
O 7 05/09/86 7 7 0 0 2 - -
O 9 16/03/98 0 0 0 0 - - -
O 10 27/05/83 7 6 1 0 - - -
O 11 22/07/95 5 2 0 0 - - -
O 20 25/06/99 6 4 2 0 1 - -
O 24 24/09/90 7 4 1 0 3 - -
F 27 23/12/89 5 3 0 0 1 - -
F 33 11/05/95 7 7 6 0 - - -
F 35 06/02/99 3 0 0 0 2 - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
F 7 6 0.86
O 6 2 0.33
D 7 1 0.14
D 7 1 0.14
D 7 1 0.14
O 7 1 0.14
O 7 1 0.14
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
D 7 1 - -
D 7 1 - -
D 7 1 - -
D 7 2 - -
D 7 2 - -
O 7 2 - -
O 6 1 - -
O 7 3 - -
F 5 1 - -
F 3 2 - -
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır