Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Rusya Aleksandr Pobegalov Shinnik, Yaroslavl
PERFORMANS
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 25 16 4 5 39 20 19 52
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Rotor 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Rotor 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
2 25 16 3 6 37 23 14 51
M
19:30 | 23/11/19 | R 25
Torpedo Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
16:00 | 17/11/19 | R 24
Torpedo Armavir 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
3 25 15 5 5 45 17 28 50
B
16:00 | 23/11/19 | R 25
FC Krasnodar-2 2
FC Khimki 2
Maç Detayı
G
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Khimki 3
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
M
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
4 25 13 9 3 32 18 14 48
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Chertanovo Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Khimki 3
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
5 25 13 7 5 35 22 13 46
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
13:00 | 17/11/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
6 25 11 7 7 40 33 7 40
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
7 25 11 6 8 32 23 9 39
M
17:00 | 23/11/19 | R 25
FC Baltika Kaliningrad 0
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
8 25 10 7 8 37 28 9 37
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Chertanovo Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
G
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
M
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
G
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
9 25 10 6 9 29 27 2 36
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Nizhny Novgorod 1
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
10 25 9 9 7 30 22 8 36
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Rotor 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 17/11/19 | R 24
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
G
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
11 25 9 8 8 28 27 1 35
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
M
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Nizhny Novgorod 1
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
12 25 6 10 9 30 30 0 28
B
16:00 | 23/11/19 | R 25
FC Krasnodar-2 2
FC Khimki 2
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Rotor 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
13 25 6 9 10 22 27 -5 27
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
16:00 | 17/11/19 | R 24
Torpedo Armavir 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
14 25 5 12 8 26 36 -10 27
B
13:00 | 23/11/19 | R 25
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
15 25 6 8 11 27 38 -11 26
G
19:30 | 23/11/19 | R 25
Torpedo Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
G
13:30 | 17/11/19 | R 24
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
16 25 6 7 12 37 43 -6 25
B
13:00 | 23/11/19 | R 25
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
M
13:30 | 17/11/19 | R 24
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
M
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
17 25 6 7 12 21 37 -16 25
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 17/11/19 | R 24
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
18 25 4 7 14 19 38 -19 19
G
17:00 | 23/11/19 | R 25
FC Baltika Kaliningrad 0
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
19 25 5 2 18 24 51 -27 17
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
13:00 | 17/11/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
G
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
20 25 3 7 15 13 43 -30 16
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 15 11 1 3 25 14 11 34
M
19:30 | 23/11/19 | R 25
Torpedo Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
2 12 10 0 2 25 7 18 30
G
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Khimki 3
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
3 12 7 3 2 22 14 8 24
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Rotor 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Rotor 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
4 13 7 3 3 19 9 10 24
G
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
5 12 6 4 2 18 10 8 22
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Chertanovo Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
6 12 6 4 2 17 6 11 22
G
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
7 12 6 2 4 13 10 3 20
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
8 12 6 2 4 15 10 5 20
M
17:00 | 23/11/19 | R 25
FC Baltika Kaliningrad 0
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
9 12 5 5 2 15 12 3 20
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
10 13 4 7 2 12 10 2 19
G
16:00 | 17/11/19 | R 24
Torpedo Armavir 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
11 13 4 6 3 16 19 -3 18
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
12 12 5 2 5 17 17 0 17
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
13 13 4 4 5 13 17 -4 16
M
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Nizhny Novgorod 1
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
14 13 4 2 7 20 22 -2 14
B
13:00 | 23/11/19 | R 25
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
M
13:30 | 17/11/19 | R 24
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
15 11 3 4 4 13 16 -3 13
G
12:00 | 17/11/19 | R 24
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
16 11 2 6 3 15 13 2 12
B
16:00 | 23/11/19 | R 25
FC Krasnodar-2 2
FC Khimki 2
Maç Detayı
G
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
17 14 2 5 7 14 22 -8 11
M
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
18 12 3 1 8 13 26 -13 10
M
13:00 | 17/11/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
G
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
19 13 2 4 7 8 17 -9 10
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
20 13 1 5 7 4 18 -14 8
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 9 1 3 17 6 11 28
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
2 13 8 2 3 20 10 10 26
G
13:00 | 17/11/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
3 13 7 5 1 14 8 6 26
M
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Khimki 3
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
4 13 6 5 2 23 16 7 23
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
5 13 5 5 3 20 10 10 20
B
16:00 | 23/11/19 | R 25
FC Krasnodar-2 2
FC Khimki 2
Maç Detayı
M
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
6 13 5 4 4 17 13 4 19
M
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
7 12 5 4 3 15 10 5 19
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
8 10 5 2 3 12 9 3 17
M
16:00 | 17/11/19 | R 24
Torpedo Armavir 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
9 14 4 4 6 15 17 -2 16
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Rotor 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
10 13 4 4 5 16 17 -1 16
G
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Nizhny Novgorod 1
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
M
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
11 11 4 3 4 13 16 -3 15
G
19:30 | 23/11/19 | R 25
Torpedo Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
G
13:30 | 17/11/19 | R 24
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
12 13 3 5 5 13 16 -3 14
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Rotor 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 17/11/19 | R 24
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
13 12 3 4 5 18 19 -1 13
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Chertanovo Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
14 14 3 3 8 8 21 -13 12
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
15 12 2 5 5 17 21 -4 11
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
16 12 2 3 7 11 21 -10 9
G
17:00 | 23/11/19 | R 25
FC Baltika Kaliningrad 0
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
17 12 1 6 5 10 17 -7 9
B
13:00 | 23/11/19 | R 25
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
18 12 2 2 8 10 17 -7 8
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
19 12 2 2 8 9 25 -16 8
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
20 13 2 1 10 11 25 -14 7
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 1 17/02/95 6 6 0 0 1 - -
K 16 27/10/81 18 18 0 0 1 - -
D 2 20/03/97 18 17 0 0 3 - -
D 3 29/05/89 14 13 0 0 3 - 1
D 4 14/04/92 10 6 0 0 1 - -
D 17 17/06/97 14 12 1 0 1 - -
D 33 26/09/98 3 1 0 0 1 - -
O 5 26/05/93 14 8 1 0 4 - -
O 7 07/03/87 11 4 2 0 2 - -
O 8 30/05/95 23 23 1 0 5 - -
O 11 17/06/98 20 2 3 0 1 - -
O 13 21/04/92 23 20 3 0 4 - -
O 20 30/01/96 24 5 1 0 4 - -
O 27 15/05/95 20 19 4 0 5 - -
O 45 08/05/97 2 0 0 0 - - -
O 50 08/01/97 2 0 0 0 - - -
O 88 05/08/87 12 4 0 0 2 - -
O 94 21/01/94 22 22 0 0 2 - -
O 99 30/06/99 6 0 0 0 1 - -
F 9 31/05/81 22 20 7 0 - 1 -
F 10 24/08/98 24 22 5 0 3 - -
F 15 25/09/93 16 13 1 0 - - -
F 22 14/02/85 23 20 8 0 - - -
F 77 3 0 0 0 - - -
F 98 10/02/98 18 9 0 0 3 1 -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
F 23 8 0,35
F 22 7 0,32
F 24 5 0,21
O 20 4 0,2
O 23 3 0,13
O 20 3 0,15
O 11 2 0,18
D 14 1 0,07
O 23 1 0,04
O 24 1 0,04
O 14 1 0,07
F 16 1 0,06
Veri bulunmamaktadır
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır