Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Rusya Aleksandr Ushakhin Dinamo Stadium, Vladivostok
PERFORMANS
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
18:00 | 23/10/19 | R 19
FC Rotor 2
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
M
09:00 | 19/10/19 | R 18
FC Luch Vladivostok 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 23 16 3 4 36 19 17 51
M
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/10/19 | R 19
Torpedo Moskova 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
18:00 | 19/10/19 | R 18
Torpedo Moskova 0
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
2 23 15 3 5 37 20 17 48
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
18:00 | 23/10/19 | R 19
FC Rotor 2
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/10/19 | R 18
Torpedo Armavir 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
3 23 14 4 5 40 14 26 46
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
M
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
G
18:30 | 23/10/19 | R 19
FC Khimki 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
M
15:00 | 19/10/19 | R 18
FC Nizhny Novgorod 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
4 23 12 9 2 30 15 15 45
G
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
19:00 | 23/10/19 | R 19
FC Chertanovo Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
18:00 | 19/10/19 | R 18
Torpedo Moskova 0
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
5 23 11 7 5 32 21 11 40
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 23/10/19 | R 19
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 19/10/19 | R 18
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
6 23 10 7 6 37 26 11 37
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
G
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
M
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
G
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
B
18:00 | 23/10/19 | R 19
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
B
09:00 | 19/10/19 | R 18
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
7 23 10 6 7 31 21 10 36
M
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
18:30 | 23/10/19 | R 19
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
G
18:00 | 19/10/19 | R 18
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
8 23 10 6 7 35 31 4 36
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
18:30 | 23/10/19 | R 19
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
G
17:00 | 19/10/19 | R 18
FC Fakel Voronezh 0
FC Shinnik Yaroslavl 4
Maç Detayı
9 23 9 9 5 30 17 13 36
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
G
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
14:30 | 23/10/19 | R 19
FC Tom Tomsk 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
B
09:00 | 19/10/19 | R 18
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
10 23 8 8 7 25 25 0 32
G
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 23/10/19 | R 19
FC Krasnodar-2 2
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
15:00 | 19/10/19 | R 18
FC Nizhny Novgorod 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
11 23 8 6 9 26 26 0 30
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
19:00 | 23/10/19 | R 19
Torpedo Moskova 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/10/19 | R 18
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
12 23 6 8 9 28 28 0 26
G
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
B
16:00 | 23/10/19 | R 19
FC Krasnodar-2 2
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
15:00 | 19/10/19 | R 18
FK Mordoviya Saransk 0
FC Krasnodar-2 3
Maç Detayı
13 23 5 10 8 23 33 -10 25
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
B
15:00 | 23/10/19 | R 19
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/10/19 | R 18
FC Avangard Kursk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
14 23 6 6 11 36 40 -4 24
M
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
M
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
15:00 | 23/10/19 | R 19
FC Spartak-2 Moskova 7
FC Fakel Voronezh 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/10/19 | R 18
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
15 23 5 9 9 20 25 -5 24
G
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
18:30 | 23/10/19 | R 19
FC Khimki 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
17:00 | 19/10/19 | R 18
Torpedo Armavir 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
16 23 5 7 11 18 36 -18 22
M
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
B
15:00 | 23/10/19 | R 19
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
09:00 | 19/10/19 | R 18
FC Luch Vladivostok 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
17 23 4 8 11 23 38 -15 20
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
18:00 | 23/10/19 | R 19
FC Rotor 2
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
M
09:00 | 19/10/19 | R 18
FC Luch Vladivostok 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
18 23 5 2 16 23 46 -23 17
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
G
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
M
19:00 | 23/10/19 | R 19
FC Chertanovo Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
15:00 | 19/10/19 | R 18
FC Avangard Kursk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
19 23 3 6 14 12 40 -28 15
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
15:00 | 23/10/19 | R 19
FC Spartak-2 Moskova 7
FC Fakel Voronezh 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/10/19 | R 18
FC Fakel Voronezh 0
FC Shinnik Yaroslavl 4
Maç Detayı
20 23 3 6 14 16 37 -21 15
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
14:30 | 23/10/19 | R 19
FC Tom Tomsk 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 19/10/19 | R 18
FK Mordoviya Saransk 0
FC Krasnodar-2 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 14 11 1 2 25 12 13 34
M
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/10/19 | R 19
Torpedo Moskova 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
18:00 | 19/10/19 | R 18
Torpedo Moskova 0
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
2 11 9 0 2 22 6 16 27
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
18:30 | 23/10/19 | R 19
FC Khimki 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
3 13 7 3 3 19 9 10 24
G
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
B
09:00 | 19/10/19 | R 18
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
4 12 6 4 2 17 6 11 22
G
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
G
14:30 | 23/10/19 | R 19
FC Tom Tomsk 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
5 10 6 2 2 20 14 6 20
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 23/10/19 | R 19
FC Rotor 2
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
6 11 5 4 2 17 10 7 19
G
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
19:00 | 23/10/19 | R 19
FC Chertanovo Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
7 11 5 2 4 12 10 2 17
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/10/19 | R 18
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
8 10 5 2 3 14 8 6 17
G
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
18:00 | 19/10/19 | R 18
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
9 12 4 5 3 14 17 -3 17
G
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
G
15:00 | 19/10/19 | R 18
FC Avangard Kursk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
10 11 4 5 2 14 12 2 17
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
18:00 | 23/10/19 | R 19
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
11 12 4 4 4 12 15 -3 16
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/10/19 | R 18
FC Nizhny Novgorod 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
12 12 3 7 2 10 9 1 16
M
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 19/10/19 | R 18
Torpedo Armavir 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
13 11 4 2 5 14 17 -3 14
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
M
18:30 | 23/10/19 | R 19
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
14 11 4 1 6 19 19 0 13
M
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 23/10/19 | R 19
FC Spartak-2 Moskova 7
FC Fakel Voronezh 2
Maç Detayı
15 14 2 5 7 14 22 -8 11
M
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
09:00 | 19/10/19 | R 18
FC Luch Vladivostok 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
16 10 2 5 3 13 11 2 11
G
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 23/10/19 | R 19
FC Krasnodar-2 2
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
17 11 3 1 7 12 24 -12 10
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
G
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
18 10 2 4 4 10 16 -6 10
G
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
B
15:00 | 23/10/19 | R 19
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
19 12 2 3 7 7 16 -9 9
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
15:00 | 19/10/19 | R 18
FK Mordoviya Saransk 0
FC Krasnodar-2 3
Maç Detayı
20 12 1 5 6 4 16 -12 8
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/10/19 | R 18
FC Fakel Voronezh 0
FC Shinnik Yaroslavl 4
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 9 1 3 17 6 11 28
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
B
17:00 | 19/10/19 | R 18
Torpedo Armavir 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
2 12 7 5 0 13 5 8 26
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
18:00 | 19/10/19 | R 18
Torpedo Moskova 0
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
3 12 7 2 3 18 9 9 23
G
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 19/10/19 | R 18
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
4 12 6 4 2 21 14 7 22
G
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/10/19 | R 18
FC Fakel Voronezh 0
FC Shinnik Yaroslavl 4
Maç Detayı
5 13 5 4 4 17 13 4 19
M
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
18:30 | 23/10/19 | R 19
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
6 12 5 4 3 18 8 10 19
M
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
M
15:00 | 19/10/19 | R 18
FC Nizhny Novgorod 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
7 9 5 2 2 11 7 4 17
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
8 11 4 4 3 13 10 3 16
G
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
B
16:00 | 23/10/19 | R 19
FC Krasnodar-2 2
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
9 13 4 3 6 15 17 -2 15
M
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/10/19 | R 18
FK Mordoviya Saransk 0
FC Krasnodar-2 3
Maç Detayı
10 11 3 5 3 13 11 2 14
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
B
09:00 | 19/10/19 | R 18
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
11 10 3 4 3 18 17 1 13
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 23/10/19 | R 19
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
12 12 3 4 5 14 16 -2 13
M
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
M
19:00 | 23/10/19 | R 19
Torpedo Moskova 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
13 13 3 3 7 8 20 -12 12
M
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
G
09:00 | 19/10/19 | R 18
FC Luch Vladivostok 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
14 12 2 5 5 17 21 -4 11
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/10/19 | R 18
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
15 9 2 3 4 9 16 -7 9
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
M
18:00 | 23/10/19 | R 19
FC Rotor 2
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
16 11 2 2 7 10 16 -6 8
G
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
M
18:30 | 23/10/19 | R 19
FC Khimki 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
17 11 1 5 5 9 16 -7 8
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 23/10/19 | R 19
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
18 11 2 1 8 8 24 -16 7
M
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
15:00 | 23/10/19 | R 19
FC Spartak-2 Moskova 7
FC Fakel Voronezh 2
Maç Detayı
19 12 2 1 9 11 22 -11 7
M
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
19:00 | 23/10/19 | R 19
FC Chertanovo Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
15:00 | 19/10/19 | R 18
FC Avangard Kursk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
20 11 1 3 7 9 21 -12 6
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
M
14:30 | 23/10/19 | R 19
FC Tom Tomsk 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 1 30/12/83 14 14 0 0 1 - -
K 31 21/02/99 9 8 0 0 1 - -
D 4 26/05/87 14 12 0 0 3 - -
D 5 18/01/92 19 19 1 0 4 - 1
D 18 16/05/85 18 18 2 0 6 1 -
D 30 05/10/98 11 9 0 0 4 - -
D 32 08/12/96 19 13 0 0 3 - -
O 2 09/07/86 14 13 0 0 3 - -
O 3 11/02/89 13 7 1 0 4 1 -
O 8 04/02/86 14 10 0 0 6 - -
O 12 12/01/87 14 11 0 0 4 - -
O 14 28/03/98 2 0 0 0 - - -
O 17 23/02/94 10 7 1 0 4 - -
O 20 24/03/85 20 19 2 0 6 - -
O 21 13/11/99 1 0 0 0 - - -
O 23 28/01/98 17 7 1 0 2 - -
O 27 07/03/92 5 1 0 0 - - -
O 94 09/07/94 11 9 0 0 1 - -
F 7 07/02/98 21 12 3 0 3 1 -
F 9 17/03/95 20 11 3 0 3 - -
F 10 06/06/95 21 14 1 0 2 - -
F 11 03/12/98 21 11 6 0 2 1 -
F 48 13/02/86 20 17 2 0 2 - -
F 77 15/03/96 7 0 0 0 - - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
F 21 6 0,29
F 20 3 0,15
F 21 3 0,14
D 18 2 0,11
O 20 2 0,1
F 20 2 0,1
D 19 1 0,05
O 13 1 0,08
O 17 1 0,06
O 10 1 0,1
F 21 1 0,05
Veri bulunmamaktadır
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır