Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 25 16 4 5 39 20 19 52
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Rotor 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Rotor 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
2 25 16 3 6 37 23 14 51
M
19:30 | 23/11/19 | R 25
Torpedo Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
16:00 | 17/11/19 | R 24
Torpedo Armavir 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
3 25 15 5 5 45 17 28 50
B
16:00 | 23/11/19 | R 25
FC Krasnodar-2 2
FC Khimki 2
Maç Detayı
G
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Khimki 3
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
M
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
4 25 13 9 3 32 18 14 48
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Chertanovo Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Khimki 3
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
5 25 13 7 5 35 22 13 46
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
13:00 | 17/11/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
6 25 11 7 7 40 33 7 40
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
7 25 11 6 8 32 23 9 39
M
17:00 | 23/11/19 | R 25
FC Baltika Kaliningrad 0
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
8 25 10 7 8 37 28 9 37
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Chertanovo Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
G
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
M
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
G
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
9 25 10 6 9 29 27 2 36
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Nizhny Novgorod 1
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
10 25 9 9 7 30 22 8 36
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Rotor 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 17/11/19 | R 24
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
G
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
11 25 9 8 8 28 27 1 35
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
M
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Nizhny Novgorod 1
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
12 25 6 10 9 30 30 0 28
B
16:00 | 23/11/19 | R 25
FC Krasnodar-2 2
FC Khimki 2
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Rotor 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
13 25 6 9 10 22 27 -5 27
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
16:00 | 17/11/19 | R 24
Torpedo Armavir 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
14 25 5 12 8 26 36 -10 27
B
13:00 | 23/11/19 | R 25
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
15 25 6 8 11 27 38 -11 26
G
19:30 | 23/11/19 | R 25
Torpedo Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
G
13:30 | 17/11/19 | R 24
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
16 25 6 7 12 37 43 -6 25
B
13:00 | 23/11/19 | R 25
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
M
13:30 | 17/11/19 | R 24
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
M
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
17 25 6 7 12 21 37 -16 25
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 17/11/19 | R 24
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
18 25 4 7 14 19 38 -19 19
G
17:00 | 23/11/19 | R 25
FC Baltika Kaliningrad 0
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
19 25 5 2 18 24 51 -27 17
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
13:00 | 17/11/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
G
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
20 25 3 7 15 13 43 -30 16
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 15 11 1 3 25 14 11 34
M
19:30 | 23/11/19 | R 25
Torpedo Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
2 12 10 0 2 25 7 18 30
G
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Khimki 3
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
3 12 7 3 2 22 14 8 24
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Rotor 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Rotor 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
4 13 7 3 3 19 9 10 24
G
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
5 12 6 4 2 18 10 8 22
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Chertanovo Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
6 12 6 4 2 17 6 11 22
G
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
7 12 6 2 4 13 10 3 20
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
8 12 6 2 4 15 10 5 20
M
17:00 | 23/11/19 | R 25
FC Baltika Kaliningrad 0
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
9 12 5 5 2 15 12 3 20
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
10 13 4 7 2 12 10 2 19
G
16:00 | 17/11/19 | R 24
Torpedo Armavir 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
11 13 4 6 3 16 19 -3 18
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
12 12 5 2 5 17 17 0 17
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
13 13 4 4 5 13 17 -4 16
M
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Nizhny Novgorod 1
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
14 13 4 2 7 20 22 -2 14
B
13:00 | 23/11/19 | R 25
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
M
13:30 | 17/11/19 | R 24
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
15 11 3 4 4 13 16 -3 13
G
12:00 | 17/11/19 | R 24
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
16 11 2 6 3 15 13 2 12
B
16:00 | 23/11/19 | R 25
FC Krasnodar-2 2
FC Khimki 2
Maç Detayı
G
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
17 14 2 5 7 14 22 -8 11
M
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
18 12 3 1 8 13 26 -13 10
M
13:00 | 17/11/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
G
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
19 13 2 4 7 8 17 -9 10
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
20 13 1 5 7 4 18 -14 8
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 9 1 3 17 6 11 28
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
2 13 8 2 3 20 10 10 26
G
13:00 | 17/11/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
3 13 7 5 1 14 8 6 26
M
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Khimki 3
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
4 13 6 5 2 23 16 7 23
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
5 13 5 5 3 20 10 10 20
B
16:00 | 23/11/19 | R 25
FC Krasnodar-2 2
FC Khimki 2
Maç Detayı
M
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
6 13 5 4 4 17 13 4 19
M
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
7 12 5 4 3 15 10 5 19
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
8 10 5 2 3 12 9 3 17
M
16:00 | 17/11/19 | R 24
Torpedo Armavir 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
9 14 4 4 6 15 17 -2 16
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Rotor 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
10 13 4 4 5 16 17 -1 16
G
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Nizhny Novgorod 1
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
M
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
11 11 4 3 4 13 16 -3 15
G
19:30 | 23/11/19 | R 25
Torpedo Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
G
13:30 | 17/11/19 | R 24
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
12 13 3 5 5 13 16 -3 14
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Rotor 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 17/11/19 | R 24
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
13 12 3 4 5 18 19 -1 13
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Chertanovo Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
14 14 3 3 8 8 21 -13 12
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
15 12 2 5 5 17 21 -4 11
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
16 12 2 3 7 11 21 -10 9
G
17:00 | 23/11/19 | R 25
FC Baltika Kaliningrad 0
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
17 12 1 6 5 10 17 -7 9
B
13:00 | 23/11/19 | R 25
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
18 12 2 2 8 10 17 -7 8
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
19 12 2 2 8 9 25 -16 8
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
20 13 2 1 10 11 25 -14 7
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%39,2 EV SAHİBİ
%32,8 DEPLASMAN
%28 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,26 EV SAHİBİ
1,16 DEPLASMAN
2,41 TÜM
0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Toplam
2 3 4 6 8 5 28
1 1 10 1 2 10 25
2 4 5 7 6 8 32
3 7 8 2 2 9 31
2 1 4 3 1 2 13
9 6 4 9 6 9 43
2 5 2 2 8 9 28
3 0 7 2 6 7 25
6 6 3 6 4 9 34
5 5 4 5 3 4 26
7 1 7 7 9 6 37
5 3 8 8 7 6 37
8 3 8 4 6 8 37
8 4 7 7 6 4 36
1 4 4 7 10 4 30
1 3 4 6 3 4 21
4 3 4 3 0 3 17
2 2 3 2 7 8 24
2 3 8 3 4 2 22
5 7 6 9 5 5 37
0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Toplam
4 6 6 3 5 3 27
4 2 8 6 4 11 35
4 5 3 5 1 3 21
4 1 5 3 2 3 18
8 6 6 6 9 6 41
2 1 1 5 4 2 15
4 1 7 5 4 7 28
4 3 6 8 6 11 38
1 1 5 3 6 6 22
4 5 5 5 4 4 27
6 3 3 2 0 6 20
6 5 6 10 4 2 33
8 2 6 4 4 3 27
4 6 6 7 9 10 42
2 1 3 2 7 5 20
4 10 7 2 6 7 36
4 7 6 4 10 7 38
4 3 9 10 8 14 48
1 2 5 6 7 5 26
0 1 7 3 3 7 21
0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Toplam
2 - 4 3 - 6 4 - 6 6 - 3 8 - 5 5 - 3 28 - 27
1 - 4 1 - 2 10 - 8 1 - 6 2 - 4 10 - 11 25 - 35
2 - 4 4 - 5 5 - 3 7 - 5 6 - 1 8 - 3 32 - 21
3 - 4 7 - 1 8 - 5 2 - 3 2 - 2 9 - 3 31 - 18
2 - 8 1 - 6 4 - 6 3 - 6 1 - 9 2 - 6 13 - 41
9 - 2 6 - 1 4 - 1 9 - 5 6 - 4 9 - 2 43 - 15
2 - 4 5 - 1 2 - 7 2 - 5 8 - 4 9 - 7 28 - 28
3 - 4 0 - 3 7 - 6 2 - 8 6 - 6 7 - 11 25 - 38
6 - 1 6 - 1 3 - 5 6 - 3 4 - 6 9 - 6 34 - 22
5 - 4 5 - 5 4 - 5 5 - 5 3 - 4 4 - 4 26 - 27
7 - 6 1 - 3 7 - 3 7 - 2 9 - 0 6 - 6 37 - 20
5 - 6 3 - 5 8 - 6 8 - 10 7 - 4 6 - 2 37 - 33
8 - 8 3 - 2 8 - 6 4 - 4 6 - 4 8 - 3 37 - 27
8 - 4 4 - 6 7 - 6 7 - 7 6 - 9 4 - 10 36 - 42
1 - 2 4 - 1 4 - 3 7 - 2 10 - 7 4 - 5 30 - 20
1 - 4 3 - 10 4 - 7 6 - 2 3 - 6 4 - 7 21 - 36
4 - 4 3 - 7 4 - 6 3 - 4 0 - 10 3 - 7 17 - 38
2 - 4 2 - 3 3 - 9 2 - 10 7 - 8 8 - 14 24 - 48
2 - 1 3 - 2 8 - 5 3 - 6 4 - 7 2 - 5 22 - 26
5 - 0 7 - 1 6 - 7 9 - 3 5 - 3 5 - 7 37 - 21
Poz Oyuncu O Takım T Maçlar M Goller G M/G
F 22 13 0,59
F 24 13 0,54
O 20 11 0,55
F 22 10 0,45
O 17 9 0,53
F 24 9 0,38
F 25 9 0,36
F 23 9 0,39
F 23 9 0,39
F 15 8 0,53
F 22 8 0,36
F 22 8 0,36
F 22 8 0,36
O 24 8 0,33
F 22 8 0,36
F 24 7 0,29
F 18 6 0,33
F 21 6 0,29
O 24 6 0,25
F 24 6 0,25
O 24 6 0,25
F 24 6 0,25
F 22 6 0,27
F 22 5 0,23
O 24 5 0,21
O 22 5 0,23
F 14 5 0,36
F 13 5 0,38
O 18 5 0,28
F 18 5 0,28
F 25 5 0,2
F 8 5 0,63
O 23 5 0,22
O 25 5 0,2
O 24 4 0,17
O 23 4 0,17
O 22 4 0,18
O 21 4 0,19
F 17 4 0,24
O 21 4 0,19
O 24 4 0,17
O 20 4 0,2
F 23 4 0,17
F 22 4 0,18
O 24 4 0,17
F 17 4 0,24
O 22 4 0,18
F 15 4 0,27
O 22 4 0,18
D 23 4 0,17
O 18 4 0,22
O 20 4 0,2
F 17 4 0,24
O 23 3 0,13
F 18 3 0,17
O 20 3 0,15
O 24 3 0,13
O 23 3 0,13
F 13 3 0,23
O 16 3 0,19
F 22 3 0,14
O 16 3 0,19
F 18 3 0,17
F 11 3 0,27
O 22 3 0,14
F 24 3 0,13
F 24 3 0,13
O 23 3 0,13
O 16 3 0,19
O 17 3 0,18
O 10 3 0,3
O 19 3 0,16
F 21 3 0,14
O 21 3 0,14
O 23 3 0,13
D 22 3 0,14
D 16 3 0,19
F 21 3 0,14
O 20 3 0,15
F 16 3 0,19
F 17 2 0,12
F 22 2 0,09
F 23 2 0,09
O 24 2 0,08
O 11 2 0,18
O 15 2 0,13
O 21 2 0,1
O 23 2 0,09
O 21 2 0,1
O 22 2 0,09
O 5 2 0,4
O 17 2 0,12
D 20 2 0,1
O 18 2 0,11
O 19 2 0,11
F 17 2 0,12
O 22 2 0,09
D 21 2 0,1
D 23 2 0,09
O 15 2 0,13
D 22 2 0,09
F 25 2 0,08
D 20 2 0,1
D 15 2 0,13
O 18 2 0,11
D 22 2 0,09
D 19 2 0,11
D 21 2 0,1
O 21 2 0,1
O 24 2 0,08
D 24 2 0,08
O 21 2 0,1
O 15 2 0,13
O 12 2 0,17
F 20 2 0,1
O 12 2 0,17
O 24 2 0,08
O 20 2 0,1
O 24 2 0,08
D 22 2 0,09
O 16 2 0,13
O 15 2 0,13
O 22 2 0,09
D 14 2 0,14
O 10 2 0,2
O 13 2 0,15
F 22 2 0,09
O 22 1 0,05
F 13 1 0,08
O 18 1 0,06
O 24 1 0,04
F 21 1 0,05
D 22 1 0,05
D 12 1 0,08
F 13 1 0,08
F 23 1 0,04
D 10 1 0,1
O 16 1 0,06
D 19 1 0,05
D 14 1 0,07
D 14 1 0,07
F 18 1 0,06
D 23 1 0,04
D 15 1 0,07
D 23 1 0,04
O 23 1 0,04
O 8 1 0,13
O 19 1 0,05
O 19 1 0,05
F 15 1 0,07
D 18 1 0,06
O 16 1 0,06
F 17 1 0,06
F 0 1 0
D 18 1 0,06
D 20 1 0,05
D 15 1 0,07
F 12 1 0,08
O 11 1 0,09
F 16 1 0,06
F 19 1 0,05
O 12 1 0,08
O 18 1 0,06
O 10 1 0,1
O 20 1 0,05
O 21 1 0,05
F 23 1 0,04
D 15 1 0,07
O 20 1 0,05
O 15 1 0,07
O 16 1 0,06
F 23 1 0,04
D 19 1 0,05
O 5 1 0,2
F 14 1 0,07
D 20 1 0,05
D 8 1 0,13
F 7 1 0,14
D 12 1 0,08
D 14 1 0,07
F 19 1 0,05
D 23 1 0,04
O 14 1 0,07
D 20 1 0,05
D 20 1 0,05
F 13 1 0,08
O 23 1 0,04
F 13 1 0,08
O 24 1 0,04
O 18 1 0,06
D 21 1 0,05
O 18 1 0,06
O 9 1 0,11
O 20 1 0,05
D