Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 11 1 1 23 8 15 34
G
18:00 | 14/09/19 | R 13
Torpedo Moskova 2
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
18:00 | 08/09/19 | R 12
Torpedo Moskova 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Rotor 0
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
G
18:00 | 25/08/19 | R 10
Torpedo Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
2 13 9 3 1 26 7 19 30
G
18:00 | 14/09/19 | R 13
FC Khimki 1
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
M
18:00 | 08/09/19 | R 12
Torpedo Moskova 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Khimki 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/19 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
3 13 8 1 4 20 12 8 25
G
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Rotor 2
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
19:00 | 07/09/19 | R 12
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Rotor 0
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
G
16:00 | 26/08/19 | R 10
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
G
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
4 13 5 7 1 14 10 4 22
B
17:30 | 15/09/19 | R 13
Torpedo Armavir 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Chertanovo Moskova 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Nizhny Novgorod 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
B
14:00 | 25/08/19 | R 10
FC Chertanovo Moskova 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
5 13 6 3 4 17 11 6 21
M
16:00 | 14/09/19 | R 13
T.Telecom Ivanovo 3
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
G
08:00 | 07/09/19 | R 12
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 31/08/19 | R 11
FC Luch Vladivostok 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
G
10:00 | 25/08/19 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 3
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
6 13 5 5 3 19 17 2 20
B
16:00 | 14/09/19 | R 13
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Krasnodar-2 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/19 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
7 13 5 5 3 14 9 5 20
B
14:00 | 14/09/19 | R 13
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 25/08/19 | R 10
FC Chertanovo Moskova 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
8 13 4 5 4 16 18 -2 17
B
10:00 | 14/09/19 | R 13
FC Luch Vladivostok 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 12
FK Mordoviya Saransk 1
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
10:00 | 31/08/19 | R 11
FC Luch Vladivostok 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
B
19:00 | 25/08/19 | R 10
FC Baltika Kaliningrad 0
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
G
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
9 13 4 5 4 10 13 -3 17
B
10:00 | 14/09/19 | R 13
FC Luch Vladivostok 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Nizhny Novgorod 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Nizhny Novgorod 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/19 | R 10
FK Mordoviya Saransk 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
10 13 4 5 4 17 16 1 17
B
16:00 | 14/09/19 | R 13
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Chertanovo Moskova 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
11 13 4 5 4 12 10 2 17
M
18:00 | 14/09/19 | R 13
FC Khimki 1
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
G
19:00 | 07/09/19 | R 12
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
13:00 | 31/08/19 | R 11
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
G
19:00 | 25/08/19 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
12 13 4 4 5 17 17 0 16
B
14:00 | 14/09/19 | R 13
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 12
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Krasnodar-2 3
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Khimki 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
16:00 | 26/08/19 | R 10
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
13 13 4 4 5 16 14 2 16
B
13:00 | 14/09/19 | R 13
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 12
T.Telecom Ivanovo 1
FC Baltika Kaliningrad 5
Maç Detayı
B
16:00 | 31/08/19 | R 11
FC Avangard Kursk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
19:00 | 25/08/19 | R 10
FC Baltika Kaliningrad 0
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
14 13 3 5 5 11 16 -5 14
B
17:30 | 15/09/19 | R 13
Torpedo Armavir 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
M
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Nizhny Novgorod 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
19:00 | 31/08/19 | R 11
Torpedo Armavir 0
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
M
10:00 | 25/08/19 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 3
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
15 13 3 3 7 13 17 -4 12
M
18:00 | 14/09/19 | R 13
Torpedo Moskova 2
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 12
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Krasnodar-2 3
Maç Detayı
B
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Krasnodar-2 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
16 13 2 6 5 11 19 -8 12
B
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Avangard Kursk 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
08:00 | 07/09/19 | R 12
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/08/19 | R 11
FC Avangard Kursk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
17 13 3 2 8 16 30 -14 11
G
16:00 | 14/09/19 | R 13
T.Telecom Ivanovo 3
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 12
T.Telecom Ivanovo 1
FC Baltika Kaliningrad 5
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 11
T.Telecom Ivanovo 1
FC Fakel Voronezh 4
Maç Detayı
M
19:00 | 25/08/19 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
18 13 2 4 7 9 16 -7 10
M
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Rotor 2
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:00 | 07/09/19 | R 12
FC Fakel Voronezh 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 11
T.Telecom Ivanovo 1
FC Fakel Voronezh 4
Maç Detayı
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
19 13 2 4 7 11 18 -7 10
B
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Avangard Kursk 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 12
FK Mordoviya Saransk 1
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
B
19:00 | 31/08/19 | R 11
Torpedo Armavir 0
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/19 | R 10
FK Mordoviya Saransk 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
G
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
20 13 1 5 7 8 22 -14 8
B
13:00 | 14/09/19 | R 13
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
B
18:00 | 07/09/19 | R 12
FC Fakel Voronezh 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 31/08/19 | R 11
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
M
18:00 | 25/08/19 | R 10
Torpedo Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 7 1 0 17 6 11 22
G
18:00 | 14/09/19 | R 13
Torpedo Moskova 2
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
18:00 | 08/09/19 | R 12
Torpedo Moskova 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 25/08/19 | R 10
Torpedo Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
2 6 6 0 0 15 2 13 18
G
18:00 | 14/09/19 | R 13
FC Khimki 1
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Khimki 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
3 8 4 1 3 9 5 4 13
G
08:00 | 07/09/19 | R 12
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 25/08/19 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 3
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
M
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
4 8 3 3 2 8 5 3 12
B
14:00 | 14/09/19 | R 13
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
5 7 3 2 2 7 8 -1 11
G
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Nizhny Novgorod 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Nizhny Novgorod 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
6 7 2 4 1 7 7 0 10
B
17:30 | 15/09/19 | R 13
Torpedo Armavir 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
19:00 | 31/08/19 | R 11
Torpedo Armavir 0
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
7 6 2 3 1 7 6 1 9
B
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Chertanovo Moskova 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 25/08/19 | R 10
FC Chertanovo Moskova 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
8 9 2 3 4 11 15 -4 9
B
10:00 | 14/09/19 | R 13
FC Luch Vladivostok 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
10:00 | 31/08/19 | R 11
FC Luch Vladivostok 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
G
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
9 6 2 2 2 5 6 -1 8
G
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/19 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
10 7 1 5 1 7 9 -2 8
B
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Avangard Kursk 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 31/08/19 | R 11
FC Avangard Kursk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
11 5 2 1 2 5 4 1 7
G
19:00 | 07/09/19 | R 12
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
19:00 | 25/08/19 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
12 5 2 1 2 8 8 0 7
G
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Rotor 2
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Rotor 0
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
13 6 2 1 3 7 8 -1 7
M
16:00 | 07/09/19 | R 12
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Krasnodar-2 3
Maç Detayı
M
16:00 | 26/08/19 | R 10
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
14 8 1 4 3 4 7 -3 7
B
18:00 | 07/09/19 | R 12
FC Fakel Voronezh 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
15 6 1 3 2 7 8 -1 6
B
16:00 | 14/09/19 | R 13
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
16 5 1 1 3 3 5 -2 4
B
19:00 | 25/08/19 | R 10
FC Baltika Kaliningrad 0
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
G
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
17 7 1 1 5 4 10 -6 4
M
17:00 | 07/09/19 | R 12
FK Mordoviya Saransk 1
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/19 | R 10
FK Mordoviya Saransk 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
18 6 1 1 4 7 16 -9 4
G
16:00 | 14/09/19 | R 13
T.Telecom Ivanovo 3
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 12
T.Telecom Ivanovo 1
FC Baltika Kaliningrad 5
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 11
T.Telecom Ivanovo 1
FC Fakel Voronezh 4
Maç Detayı
19 5 0 2 3 4 7 -3 2
B
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Krasnodar-2 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
20 5 0 2 3 5 11 -6 2
B
13:00 | 14/09/19 | R 13
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
M
13:00 | 31/08/19 | R 11
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 6 0 2 12 4 8 18
M
19:00 | 07/09/19 | R 12
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
16:00 | 26/08/19 | R 10
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
2 7 3 4 0 7 4 3 13
B
17:30 | 15/09/19 | R 13
Torpedo Armavir 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Nizhny Novgorod 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
3 5 4 0 1 6 2 4 12
G
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Rotor 0
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
4 7 3 3 1 11 5 6 12
M
18:00 | 08/09/19 | R 12
Torpedo Moskova 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/19 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
5 8 3 3 2 13 9 4 12
B
13:00 | 14/09/19 | R 13
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 12
T.Telecom Ivanovo 1
FC Baltika Kaliningrad 5
Maç Detayı
B
16:00 | 31/08/19 | R 11
FC Avangard Kursk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
6 7 3 3 1 14 11 3 12
B
16:00 | 14/09/19 | R 13
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Krasnodar-2 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
7 7 3 2 2 10 8 2 11
B
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Chertanovo Moskova 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
8 8 3 1 4 9 10 -1 10
M
18:00 | 14/09/19 | R 13
Torpedo Moskova 2
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 12
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Krasnodar-2 3
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
9 8 2 4 2 7 6 1 10
M
18:00 | 14/09/19 | R 13
FC Khimki 1
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
G
13:00 | 31/08/19 | R 11
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
10 7 2 3 2 10 9 1 9
B
14:00 | 14/09/19 | R 13
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Khimki 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
11 5 2 2 1 8 6 2 8
M
16:00 | 14/09/19 | R 13
T.Telecom Ivanovo 3
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
G
10:00 | 31/08/19 | R 11
FC Luch Vladivostok 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
12 5 2 2 1 6 4 2 8
M
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 25/08/19 | R 10
FC Chertanovo Moskova 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
13 4 2 2 0 5 3 2 8
G
17:00 | 07/09/19 | R 12
FK Mordoviya Saransk 1
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
B
19:00 | 25/08/19 | R 10
FC Baltika Kaliningrad 0
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
14 7 2 1 4 9 14 -5 7
M
19:00 | 25/08/19 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
15 6 1 3 2 3 5 -2 6
B
10:00 | 14/09/19 | R 13
FC Luch Vladivostok 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/19 | R 10
FK Mordoviya Saransk 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
16 6 1 3 2 7 8 -1 6
B
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Avangard Kursk 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
19:00 | 31/08/19 | R 11
Torpedo Armavir 0
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
17 8 1 3 4 3 11 -8 6
B
18:00 | 07/09/19 | R 12
FC Fakel Voronezh 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 25/08/19 | R 10
Torpedo Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
18 6 1 1 4 4 9 -5 4
M
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Nizhny Novgorod 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
M
10:00 | 25/08/19 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 3
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
19 6 1 1 4 4 10 -6 4
M
08:00 | 07/09/19 | R 12
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
20 5 1 0 4 5 9 -4 3
M
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Rotor 2
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 11
T.Telecom Ivanovo 1
FC Fakel Voronezh 4
Maç Detayı
M
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 13 11 1 1 23 8 15 34 8 7 1 0 17 6 11 22 5 4 0 1 6 2 4 12
2 13 9 3 1 26 7 19 30 6 6 0 0 15 2 13 18 7 3 3 1 11 5 6 12
3 13 8 1 4 20 12 8 25 5 2 1 2 8 8 0 7 8 6 0 2 12 4 8 18
4 13 5 7 1 14 10 4 22 6 2 3 1 7 6 1 9 7 3 4 0 7 4 3 13
5 13 6 3 4 17 11 6 21 8 4 1 3 9 5 4 13 5 2 2 1 8 6 2 8
6 13 5 5 3 19 17 2 20 6 2 2 2 5 6 -1 8 7 3 3 1 14 11 3 12
7 13 5 5 3 14 9 5 20 8 3 3 2 8 5 3 12 5 2 2 1 6 4 2 8
8 13 4 5 4 16 18 -2 17 9 2 3 4 11 15 -4 9 4 2 2 0 5 3 2 8
9 13 4 5 4 10 13 -3 17 7 3 2 2 7 8 -1 11 6 1 3 2 3 5 -2 6
10 13 4 5 4 17 16 1 17 6 1 3 2 7 8 -1 6 7 3 2 2 10 8 2 11
11 13 4 5 4 12 10 2 17 5 2 1 2 5 4 1 7 8 2 4 2 7 6 1 10
12 13 4 4 5 17 17 0 16 6 2 1 3 7 8 -1 7 7 2 3 2 10 9 1 9
13 13 4 4 5 16 14 2 16 5 1 1 3 3 5 -2 4 8 3 3 2 13 9 4 12
14 13 3 5 5 11 16 -5 14 7 2 4 1 7 7 0 10 6 1 1 4 4 9 -5 4
15 13 3 3 7 13 17 -4 12 5 0 2 3 4 7 -3 2 8 3 1 4 9 10 -1 10
16 13 2 6 5 11 19 -8 12 7 1 5 1 7 9 -2 8 6 1 1 4 4 10 -6 4
17 13 3 2 8 16 30 -14 11 6 1 1 4 7 16 -9 4 7 2 1 4 9 14 -5 7
18 13 2 4 7 9 16 -7 10 8 1 4 3 4 7 -3 7 5 1 0 4 5 9 -4 3
19 13 2 4 7 11 18 -7 10 7 1 1 5 4 10 -6 4 6 1 3 2 7 8 -1 6
20 13 1 5 7 8 22 -14 8 5 0 2 3 5 11 -6 2 8 1 3 4 3 11 -8 6
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 23 8 15 13
34
G
18:00 | 14/09/19 | R 13
Torpedo Moskova 2
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
18:00 | 08/09/19 | R 12
Torpedo Moskova 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Rotor 0
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
G
18:00 | 25/08/19 | R 10
Torpedo Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
2 26 7 19 13
30
G
18:00 | 14/09/19 | R 13
FC Khimki 1
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
M
18:00 | 08/09/19 | R 12
Torpedo Moskova 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Khimki 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/19 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
3 20 12 8 13
25
G
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Rotor 2
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
19:00 | 07/09/19 | R 12
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Rotor 0
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
G
16:00 | 26/08/19 | R 10
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
G
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
4 14 10 4 13
22
B
17:30 | 15/09/19 | R 13
Torpedo Armavir 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Chertanovo Moskova 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Nizhny Novgorod 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
B
14:00 | 25/08/19 | R 10
FC Chertanovo Moskova 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
5 17 11 6 13
21
M
16:00 | 14/09/19 | R 13
T.Telecom Ivanovo 3
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
G
08:00 | 07/09/19 | R 12
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 31/08/19 | R 11
FC Luch Vladivostok 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
G
10:00 | 25/08/19 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 3
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
6 19 17 2 13
20
B
16:00 | 14/09/19 | R 13
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Krasnodar-2 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/19 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
7 14 9 5 13
20
B
14:00 | 14/09/19 | R 13
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 25/08/19 | R 10
FC Chertanovo Moskova 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
8 16 18 -2 13
17
B
10:00 | 14/09/19 | R 13
FC Luch Vladivostok 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 12
FK Mordoviya Saransk 1
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
10:00 | 31/08/19 | R 11
FC Luch Vladivostok 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
B
19:00 | 25/08/19 | R 10
FC Baltika Kaliningrad 0
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
G
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
9 10 13 -3 13
17
B
10:00 | 14/09/19 | R 13
FC Luch Vladivostok 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Nizhny Novgorod 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Nizhny Novgorod 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/19 | R 10
FK Mordoviya Saransk 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
10 17 16 1 13
17
B
16:00 | 14/09/19 | R 13
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Chertanovo Moskova 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
11 12 10 2 13
17
M
18:00 | 14/09/19 | R 13
FC Khimki 1
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
G
19:00 | 07/09/19 | R 12
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
13:00 | 31/08/19 | R 11
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
G
19:00 | 25/08/19 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
12 17 17 0 13
16
B
14:00 | 14/09/19 | R 13
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 12
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Krasnodar-2 3
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Khimki 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
16:00 | 26/08/19 | R 10
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
13 16 14 2 13
16
B
13:00 | 14/09/19 | R 13
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 12
T.Telecom Ivanovo 1
FC Baltika Kaliningrad 5
Maç Detayı
B
16:00 | 31/08/19 | R 11
FC Avangard Kursk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
19:00 | 25/08/19 | R 10
FC Baltika Kaliningrad 0
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
14 11 16 -5 13
14
B
17:30 | 15/09/19 | R 13
Torpedo Armavir 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
M
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Nizhny Novgorod 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
19:00 | 31/08/19 | R 11
Torpedo Armavir 0
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
M
10:00 | 25/08/19 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 3
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
15 13 17 -4 13
12
M
18:00 | 14/09/19 | R 13
Torpedo Moskova 2
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 12
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Krasnodar-2 3
Maç Detayı
B
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Krasnodar-2 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
16 11 19 -8 13
12
B
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Avangard Kursk 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
08:00 | 07/09/19 | R 12
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/08/19 | R 11
FC Avangard Kursk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
17 16 30 -14 13
11
G
16:00 | 14/09/19 | R 13
T.Telecom Ivanovo 3
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 12
T.Telecom Ivanovo 1
FC Baltika Kaliningrad 5
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 11
T.Telecom Ivanovo 1
FC Fakel Voronezh 4
Maç Detayı
M
19:00 | 25/08/19 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
18 9 16 -7 13
10
M
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Rotor 2
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:00 | 07/09/19 | R 12
FC Fakel Voronezh 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 11
T.Telecom Ivanovo 1
FC Fakel Voronezh 4
Maç Detayı
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
19 11 18 -7 13
10
B
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Avangard Kursk 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 12
FK Mordoviya Saransk 1
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
B
19:00 | 31/08/19 | R 11
Torpedo Armavir 0
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/19 | R 10
FK Mordoviya Saransk 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
G
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
20 8 22 -14 13
8
B
13:00 | 14/09/19 | R 13
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
B
18:00 | 07/09/19 | R 12
FC Fakel Voronezh 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 31/08/19 | R 11
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
M
18:00 | 25/08/19 | R 10
Torpedo Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 17 6 11 8
22
G
18:00 | 14/09/19 | R 13
Torpedo Moskova 2
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
18:00 | 08/09/19 | R 12
Torpedo Moskova 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 25/08/19 | R 10
Torpedo Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
2 15 2 13 6
18
G
18:00 | 14/09/19 | R 13
FC Khimki 1
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
G
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Khimki 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
3 9 5 4 8
13
G
08:00 | 07/09/19 | R 12
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 25/08/19 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 3
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
M
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
4 8 5 3 8
12
B
14:00 | 14/09/19 | R 13
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
5 7 8 -1 7
11
G
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Nizhny Novgorod 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Nizhny Novgorod 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
6 7 7 0 7
10
B
17:30 | 15/09/19 | R 13
Torpedo Armavir 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
19:00 | 31/08/19 | R 11
Torpedo Armavir 0
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
7 7 6 1 6
9
B
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Chertanovo Moskova 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 25/08/19 | R 10
FC Chertanovo Moskova 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
8 11 15 -4 9
9
B
10:00 | 14/09/19 | R 13
FC Luch Vladivostok 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
10:00 | 31/08/19 | R 11
FC Luch Vladivostok 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
G
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
9 5 6 -1 6
8
G
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/19 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
10 7 9 -2 7
8
B
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Avangard Kursk 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 31/08/19 | R 11
FC Avangard Kursk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
11 5 4 1 5
7
G
19:00 | 07/09/19 | R 12
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
19:00 | 25/08/19 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
12 8 8 0 5
7
G
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Rotor 2
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Rotor 0
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
13 7 8 -1 6
7
M
16:00 | 07/09/19 | R 12
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Krasnodar-2 3
Maç Detayı
M
16:00 | 26/08/19 | R 10
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
14 4 7 -3 8
7
B
18:00 | 07/09/19 | R 12
FC Fakel Voronezh 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
15 7 8 -1 6
6
B
16:00 | 14/09/19 | R 13
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
16 3 5 -2 5
4
B
19:00 | 25/08/19 | R 10
FC Baltika Kaliningrad 0
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
G
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
17 4 10 -6 7
4
M
17:00 | 07/09/19 | R 12
FK Mordoviya Saransk 1
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/19 | R 10
FK Mordoviya Saransk 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
18 7 16 -9 6
4
G
16:00 | 14/09/19 | R 13
T.Telecom Ivanovo 3
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R 12
T.Telecom Ivanovo 1
FC Baltika Kaliningrad 5
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R 11
T.Telecom Ivanovo 1
FC Fakel Voronezh 4
Maç Detayı
19 4 7 -3 5
2
B
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Krasnodar-2 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
20 5 11 -6 5
2
B
13:00 | 14/09/19 | R 13
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
M
13:00 | 31/08/19 | R 11
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 12 4 8 8
18
M
19:00 | 07/09/19 | R 12
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
16:00 | 26/08/19 | R 10
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
2 7 4 3 7
13
B
17:30 | 15/09/19 | R 13
Torpedo Armavir 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Nizhny Novgorod 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
3 6 2 4 5
12
G
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Rotor 0
Torpedo Moskova 2
Maç Detayı
4 11 5 6 7
12
M
18:00 | 08/09/19 | R 12
Torpedo Moskova 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/19 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
5 13 9 4 8
12
B
13:00 | 14/09/19 | R 13
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/19 | R 12
T.Telecom Ivanovo 1
FC Baltika Kaliningrad 5
Maç Detayı
B
16:00 | 31/08/19 | R 11
FC Avangard Kursk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
6 14 11 3 7
12
B
16:00 | 14/09/19 | R 13
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Krasnodar-2 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
7 10 8 2 7
11
B
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Chertanovo Moskova 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 31/08/19 | R 11
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
8 9 10 -1 8
10
M
18:00 | 14/09/19 | R 13
Torpedo Moskova 2
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 12
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Krasnodar-2 3
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
9 7 6 1 8
10
M
18:00 | 14/09/19 | R 13
FC Khimki 1
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
G
13:00 | 31/08/19 | R 11
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
10 10 9 1 7
9
B
14:00 | 14/09/19 | R 13
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
18:00 | 31/08/19 | R 11
FC Khimki 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
11 8 6 2 5
8
M
16:00 | 14/09/19 | R 13
T.Telecom Ivanovo 3
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
G
10:00 | 31/08/19 | R 11
FC Luch Vladivostok 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
12 6 4 2 5
8
M
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Shinnik Yaroslavl 2
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 25/08/19 | R 10
FC Chertanovo Moskova 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
13 5 3 2 4
8
G
17:00 | 07/09/19 | R 12
FK Mordoviya Saransk 1
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
B
19:00 | 25/08/19 | R 10
FC Baltika Kaliningrad 0
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
14 9 14 -5 7
7
M
19:00 | 25/08/19 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
15 3 5 -2 6
6
B
10:00 | 14/09/19 | R 13
FC Luch Vladivostok 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/19 | R 10
FK Mordoviya Saransk 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
16 7 8 -1 6
6
B
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Avangard Kursk 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
19:00 | 31/08/19 | R 11
Torpedo Armavir 0
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
17 3 11 -8 8
6
B
18:00 | 07/09/19 | R 12
FC Fakel Voronezh 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 25/08/19 | R 10
Torpedo Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
18 4 9 -5 6
4
M
15:00 | 07/09/19 | R 12
FC Nizhny Novgorod 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
M
10:00 | 25/08/19 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 3
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
19 4 10 -6 6
4
M
08:00 | 07/09/19 | R 12
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
20 5 9 -4 5
3
M
17:00 | 14/09/19 | R 13
FC Rotor 2
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
17:00 | 31/08/19 | R 11
T.Telecom Ivanovo 1
FC Fakel Voronezh 4
Maç Detayı
M
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
PES AVA KAL CHM FAV KHI KR2 LUC NEF NNO ROT JAS SKA SP2 TOM YEN MOR TIV ARM TOR
Chayka Peschanokopskoye 15/03 03/11 0:1 29/10 08/04 21/09 09/03 05/10 0:0 2:1 02/05 0:2 19/10 18/04 29/03 13/11 3:0 23/11 10/05
FC Avangard Kursk 1:1 0:0 12/10 22/03 27/10 1:1 26/04 1:0 12/04 0:3 17/11 04/04 2:2 09/11 10/05 2:2 19/10 29/09 09/03
FC Baltika Kaliningrad 0:1 29/03 1:2 09/11 18/04 05/10 0:0 19/10 2:1 21/09 10/05 17/11 0:1 02/05 08/04 23/11 04/04 15/03 27/10
FC Chertanovo Moskova 16/05 02/05 13/11 03/11 0:0 1:2 18/04 2:2 29/03 1:0 21/09 23/11 05/10 1:1 2:1 15/03 10/05 08/04 06/05
FC Fakel Voronezh 0:0 0:0 1:2 0:0 21/09 18/04 15/03 02/05 23/11 08/04 19/10 13/11 10/05 05/10 1:1 2:1 29/03 0:2 0:1
FC Khimki 1:0 3:0 29/09 17/11 12/04 3:0 16/05 3:2 06/05 13/11 22/03 26/04 1:0 09/03 4:0 12/10 03/11 23/10 04/04
FC Krasnodar-2 12/04 03/11 26/04 09/03 29/09 23/11 1:2 22/03 23/10 0:1 2:2 12/10 04/04 0:1 13/11 06/05 1:1 16/05 08/04
FC Luch Vladivostok 1:1 05/10 22/03 29/09 3:0 2:5 27/10 09/11 0:0 10/05 2:1 0:2 2:4 1:1 19/10 04/04 02/05 12/04 0:1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 26/04 13/11 06/05 04/04 12/10 15/03 1:0 1:1 1:1 1:2 2:2 23/10 12/04 29/03 23/11 16/05 1:2 03/11 29/09
FC Nizhny Novgorod 17/11 21/09 09/03 0:0 2:1 19/10 10/05 08/04 27/10 02/05 1:3 1:1 09/11 0:2 05/10 22/03 18/04 1:0 2:1
FC Rotor 04/04 16/05 12/04 09/11 2:0 1:1 17/11 23/10 09/03 12/10 2:3 29/09 22/03 23/11 03/11 26/04 3:2 06/05 0:2
FC Shinnik Yaroslavl 12/10 1:3 23/10 12/04 06/05 0:1 29/03 13/11 08/04 03/11 15/03 16/05 29/09 2:1 0:0 1:0 23/11 1:1 26/04
FC SKA-Khabarovsk 09/11 1:0 2:0 0:0 1:0 05/10 02/05 29/03 10/05 15/03 18/04 1:2 27/10 19/10 20/09 1:2 08/04 3:0 0:1
FC Spartak-2 Moskova 06/05 23/11 16/05 26/04 23/10 29/03 0:3 17/11 21/09 2:0 0:1 18/04 2:2 08/04 2:0 03/11 1:2 13/11 12/10
FC Tom Tomsk 29/09 2:0 12/10 22/03 26/04 0:0 15/03 03/11 0:1 16/05 0:1 04/04 06/05 2:2 0:0 23/10 2:1 2:0 12/04
FC Yenisey Krasnoyarsk 1:3 23/10 2:2 27/10 04/04 09/11 0:1 06/05 2:2 26/04 0:3 09/03 12/04 15/03 17/11 29/09 16/05 12/10 22/03
FK Mordoviya Saransk 0:0 08/04 0:3 2:3 17/11 02/05 19/10 1:2 0:1 0:1 05/10 27/10 09/03 1:0 10/05 18/04 21/09 29/03 09/11
T.Telecom Ivanovo 22/03 06/05 1:5 23/10 1:4 1:4 09/11 12/10 17/11 29/09 27/10 1:1 3:1 09/03 13/11 0:1 12/04 26/04 15/05
Torpedo Armavir 2:1 18/04 1:1 1:1 09/03 10/05 2:1 21/09 0:2 04/04 19/10 09/11 22/03 1:1 27/10 02/05 0:0 05/10 17/11
Torpedo Moskova 23/10 3:1 2:0 06/05 16/05 1:0 2:1 23/11 18/04 13/11 29/03 05/10 03/11 02/05 21/09 2:0 2:2 3:1 2:1
Takım Ev Sahibi Deplasman
15/03/20 -:-
18/08/19 1:1
03/11/19 -:-
20/07/19 0:1
07/07/19 0:1
16/05/20 -:-
29/10/19 -:-
13/07/19 0:0
08/04/20 -:-
14/09/19 1:0
21/09/19 -:-
12/04/20 -:-
09/03/20 -:-
14/08/19 1:1
05/10/19 -:-
26/04/20 -:-
03/08/19 0:0
17/11/19 -:-
07/09/19 2:1
04/04/20 -:-
02/05/20 -:-
12/10/19 -:-
24/07/19 0:2
09/11/19 -:-
19/10/19 -:-