Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Beşiktaş
  • 29.09.2011 Gazete
ABONE OL

Kazanmak için buradayız

Teknik Direktörü , bugün yapacakları Stoke maçı için, "İngiltere'ye kazanmak için geldik, ama beraberlik de yeter" dedi...

Kazanmak için buradayız
Teknik Direktörü , Avrupa Ligi E Grubu'nda bugün İngiliz ekibi Stoke City ile deplasmanda yapacakları grup ikinci karşılaşması öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

AVRUPA FARKLIDIR
Rakiplerinin kendi liginde istikrarsız bir performans sergilemesinin kendilerini ilgilendirmediğini belirten Carvalhal, "Avrupa kupası mücadeleleri her zaman farklıdır. Bu bilinçle sahaya çıkacağız. Kazanmaya geldik. Ancak, grup maçları taktiksel karşılaşmalardır. Alacağımız bir galibiyet bile gruptaki yerimiz adına olumlu sonuçlar doğurabilir" dedi.

İPLER BİZDE OLMALI
Portekizli çalıştırıcı Avrupa'daki hedeflerinin ne olduğuyla ilgili olaraksa, "Öncelikle olaya adım adım baktığımı belirtmek isterim. İlk olarak gruptan çıkmalıyız. Tabii ki bizim sonuçlar kadar rakiplerin sonuçları da önemli. Ancak, rakiplerin ne yaptığına bakmadan kendi işimizi yapmak istiyoruz" diye konuştu.

HER OYUNCUM DEĞERLİDİR!
Carlos Carvalhal, yaptığı oyuncu seçimleriyle ilgili olaraksa, "Formayı sırtına verdiğim her oyuncu benim için değerlidir" ifadesini kullandı.