Bugünkü
Takvim

Deli İbrahim nakavt

A.Gücü maçının devre arasında Schuster'in de bulunduğu soyunma odas ında 'a saldıran İbrahim Üzülmez bu kez kurtulamadı. Yönetim, Alman hocanın da restiyle emektar kaptanın defterini dürdü!

  • Beşiktaş
  • 15.02.2011
ABONE OL
Üzülmez'in sözleşmesi feshedildi
Ligde sıkıntılı günler geçiren Beşiktaş tarihi öneme sahip Dinamo Kiev maçı öncesi karıştı. Beşiktaş yönetimi, dün İbrahim Üzülmez'le yollarını ayırdığını açıklarken, şok gelişmenin perde arkasında A.Gücü maçının devre arasında yaşanan olayların olduğu ortaya çıktı. Takım kaptanı Üzülmez'in 1. dakikadaki golden sonra kendisine küfrettiği gerekçesiyle 'a saldırdığı öğrenildi.

ORTALIK KARIŞTI
Şok olay şöyle gelişti:
Takım 1-0 geride devre arasında soyunma odasına girdi. O arada Üzülmez, herkesin içinde ortaya "Kimse kimseye küfür edemez" diye bağırdı. Bu lafın kime söylendiği biraz sonra anlaşılacaktı. O sırada Aurelio'nun "Haydi arkadaşlar, daha sert oynayalım" sözleri duyulurken, Üzülmez, ayakkabı bağlarıyla uğraşan İbrahim Toraman'a saldırarak iki yumruk attı. Araya yardımcı antrenörler ve futbolcular girdi. İki futbolcu da zor sakinleştirildi.

SCHUSTER ŞAŞTI BU İŞE
Üzülmez "Golden sonra benim hatam oldu. Dönüp kollarını açıp bana orada küfür etti. O yüzden vurdum" dedi. Toraman ise "Ben kollarımı açtım ama küfretmedim" diyerek kendini savundu. Schuster ise "Hayatımda böyle bir şey görmedim" diyerek tepkisini dile getirdi.

Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı da Schuster ile görüşüp hem genel değerlendirme yaptı hem de olayı masaya yatırdı. Alman hoca "İşin içinde küfür de olsa Üzülmez saldırmamalıydı. Kaldı ki Toraman küfretmediğini söylüyor. Kadro dışı kalmasında fayda var" dedi.

DİĞER OYUNCULARA SORDULAR
Serdal Adalı, Yıldırım Demirören ve diğer yöneticilerle bu kavgayı masaya yatırdı. Diğer oyuncuların da "Küfür duymadık" demesine üzerine yönetim, İbrahim Üzülmez'in sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

BU İLK KAVGA DEĞiLDi
İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman, Ertuğrul Sağlam döneminde daha şiddettli bir kavga yaşamışlardı. Üzülmez, yemeğe terlikle geldiği için Toraman'a bağırmış ve devamında yumruk yumruğa kavga etmişlerdi. Kaptanlıkları alınan ve kadro dışı bırakılan ikili, daha sonra affedilmişti.

YUMRUK KENDi CANINI YAKTI!
Başkan Yıldırım Demirören, Kandilli'deki evinde yöneticilerle kavga olayını masaya yatırdı. İbrahim Üzülmez'in fiziki saldırıda tek taraf olduğu ve iki yumruk attığı için gönderilmesine karar verildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.