Bugünkü
Takvim

'ın tarihi günü

Kültür ve Tabiat Varl klar Koruma Kurulu toplanarak İnönü'nün kaderini belirleyecek. Kurul onay verirse İnönü Stad sezon biter bitmez y k lacak

  • Beşiktaş
  • 25.01.2011
ABONE OL
Beşiktaş'ın tarihi günü
için çok önemli gün... Siyah-Beyazlı yönetimin yıllardır onay beklediği 'nın yeni projesinin yapılmasına olanak sağlayacak 1/5 bin ölçekli Beşiktaş, Ortaköy bölgesi imar planı değişikliği İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından oybirliğiyle kabul edildikten sonra nihayet kurulun onayına geldi.

YÖNETİM ONAY BEKLİYOR
3 Numaralı Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Kurulu'nun gündemine bugün alınan stadyum projesiyle ilgili karar netleşecek. Yeni proje ile stadın içersinde alışveriş merkezi, sergi salonu, cafe, restaurant, kapalı yüzme havuzu ve sauna gibi tesislerin yanı sıra günübirlik konaklama için otel de yapılabilecek. Yeni planlar onaylandıktan sonra yürürlüğe girecek. Beşiktaş Yönetimi'nin bu projenin onaylanmasını beklediği öğrenildi.

YENİ ADRES KASIMPAŞA
Beşiktaş Yönetimi bu sezonun sona ermesinin ardından İnönü Stadı'nın yıkılması işlemlerine başlayacak. Stadın yeniden yapılanması aşamasında Beşiktaş'ın gelecek sezon iç saha maçlarını Kasımpaşa'nın Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynayacağı öğrenildi.

kalan karakter 1000

abbas demirkaya abbas demirkaya

işallah onay verirler anıtlar kurulu sabırsızlıkla bekliyorum kurul sonuclarını

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.01.2011 17:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.